Status Owalny

Status Owalny

status owalny

Status Owalny

Status Owalny Status Owalny

Status Owalny Status Owalny

Meble STATUS w wersji owalnej wyróżnia spośród innych duża dbałość o szczegóły wyglądu, dobór detali wykończeniowych i doskonała prezentacja we wnętrzach użytkowych. Równolegle z biurkami owalnymi wprowadzono systemowe stoły konferencyjne, które pozwalają zbudować dowolnej długości i kształtu stół, w oparciu o typowe elementy.

MATERIAŁY

Meble STATUS OWALNY w wykonane są z następujących materiałów:
- korpusy mebli wykonane są w płytach melaminowych o grubości 18 mm, ściany tylne wykonane są z HDF (gr. 3 mm) w kolorze czarnym;
- blaty robocze stołów i biurek oraz topy szaf wykonane są warstwowo (warstwa górna wykonana jest z płyt melaminowanych grubości 18 mm, warstwa dolna z płyt profilowanych MDF o grubości 25 mm w stołach i biurkach oraz 18 mm w pozostałych elementach);
 - w stołach i biurkach z grupy G 2091 M do G 2597 oraz szafie G 304 M użyte zostały dodatkowe elementy ozdobne z profilowanego MDF;
- drzwi i fronty szuflad wykonane są z płyty wiórowej o grubości 18 mm w kolorach blatów;
- wszystkie krawędzie elementów oklejone są na gorąco taśmą PCV w kolorach dobranych do koloru płyt.

WYKOŃCZENIE POWIERZCHNI

Elementy z profilowanego MDF oraz dolne warstwy blatów malowane są farbami poliestrowymi na kolory: czarny, szary, platyna, zieleń butelkowa, wiśnia. Farby zawierają filtr UV, który zabezpiecza przed zmianą koloru elementów lakierowanych.

STOŁY I BIURKA

Nogi klejone są warstwowo z DSP w melaminie o grubości 18 mm jako elementy proste i łukowe. Wykończone są nakładkami z profilowanego i malowanego MDF. Panele przednie łączące nogi wykonane są z płyt o grubości 18 mm w kolorach blatów. Blaty wykonane są warstwowo- warstwa górna z płyty  18 mm, warstwa dolna z płyty MDF 25 mm profilowanej i malowanej farbami poliestrowymi. Stoły i biurka posiadają regulatory wysokości w zakresie 0-20 mm.

KONTENERY I POMOCNIKI

Kontenery i pomocniki wykonane są z materiałów opisanych wyżej. Wyposażone są w system szuflad z tworzywa PP szwedzkiej firmy PLASTUNION i zamykane na zamek centralny. Posiadają kółka jezdne z miękkim bieżnikiem, który zabezpiecza podłogi przed zarysowaniem i ułatwia przesuwanie. 

AKCESORIA

W meblach używane są wysokiej jakości zawiasy, prowadnice szuflad, zamki i inne akcesoria renomowanych firm europejskich (np. Häfele, Salice, SISO). Wszystkie materiały użyte w produkcji mebli posiadają certyfikaty jakości i higieny. Meble wykonywane są zgodnie z polską normą PN – 92 F – 06000/01 i PN – 92 F - 06000/02.
  

Proponujemy również meble gabinetowe STATUS OWALNY w okleinie naturalnej, które obejmują cały asortyment wersji STATUS OWALNY melamina MDF.

Szafy oraz stoły pakowane są do transportu w paczki. Kontenery i pomocniki dostarczamy zmontowane. Dostawa na terenie całej Polski. Przy większych zamówieniach atrakcyjne rabaty !

Cennik i bryły mebli

ZAPYTAJ O CENĘ