Stoły konferencyjne i bankietowe

Stoły składane i na podstawach stałych

BIURO HANDLOWE : Wrocław ul. Wyścigowa 58. 

Tel. 71 311 25 54,   605 828 455 ,  mail: biuro2@meblant.pl

Dostawa na terenie całej Polski !

Składane stoły konferencyjne i uniwersalne

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Stoły na stelażach składanych - typ MT8050N

REMODEX

Stoły składane serii MT posiadają Atesty Badań Wytrzymałościowych wydane przez Zakład Badań i Wdrożeń Przemysłu Meblarskiego P.U.R - REMODEX Sp. z o.o.


składanie stołu MT8050N

stoły składane do świetlicy wiejskiej

Stoły na stelażach składanych - typ MT8050N

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Poniżej przykładowe modele stołów z naszej oferty:

stoły do świetlicy wiejskiej

Do naszych stołów oferujemy BLATY -  rózne typy i rozmiary.

blaty Meblant stoliki restauracyjne

=====================================================================================

stoły do świetlicy wiejskiej i sali weselnej

Stoły na stelażach składanych

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

stoły do świetlic wiejskich

Stoły drewniane (nogi z drewna bukowego, blaty 32 mm z MDF)

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Oferujemy również KRZESŁA DO RESTAURACJI I KAWIARNI - drewniane i metalowe:

(kliknij w obrazek)

krzesła do restauracji drewniane

krzesła do gastronomii sklejka

 

Składane stoły konferencyjne i uniwersalne

Przedstawiamy Państwu ofertę składanych stołów uniwersalnych i konferencyjnych. W sprzedaży mamy zarówno stoły o blatach prostokątnych, trapezowych, okrągłych i półokrągłych.

W naszej ofercie znajdują się stoły do sali weselnej. Meble przeznaczone do wyposażenia obiektu, w którym odbywają się tak ważne uroczystości jak wesela, powinny spełniać kilka kryteriów. Po pierwsze, istotny jest ich kształt. Pary młode decydując się na styl, w którym utrzymane będzie przyjęcie, rozważają również typ stołów. W asortymencie dostępne są okrągłe oraz prostokątne stoły. Aby pomieścić wszystkich zaproszonych gości, stoły powinny mieć odpowiedni rozmiar. Oferujemy meble w wielu wymiarach, dzięki czemu łatwo je dopasować do powierzchni sali weselnej. Stoły podczas imprezy najczęściej przykrywane są eleganckimi obrusami, dlatego ich wygląd odgrywa drugorzędną rolę. Nasze stoły cieszą oko estetycznym wyglądem również bez przykrycia, ponieważ wykonane są z wysokiej jakości materiałów.

Stoły bankietowe

Urządzając salę na przyjęcia okolicznościowe, należy wybrać m.in. odpowiednie stoły bankietowe. Właścicielom zwykle zależy na meblach, które jednocześnie będą solidne i eleganckie. Nasza firma oferuje wytrzymałe i trwałe stoły w wielu wersjach kolorystycznych oraz różnych rozmiarach. Proponujemy stoły w kilku kształtach, dzięki czemu łatwo wybrać produkt spełniający oczekiwania i potrzeby. Dopełnieniem sali mogą być krzesła dla gastronomii, które wykorzystywane są również w restauracjach oraz hotelach. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się stoły składane. Takie rozwiązanie pozwala na ergonomiczne przechowywanie mebli, np. na zapleczu.

Stoły bankietowe z naszej oferty umożliwiają funkcjonalne wyposażenie sali, w której odbywają się ważne wydarzenia rodzinne oraz przyjęcia. Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami oferty. W celu omówienia szczegółów zapraszamy do telefonicznego lub e-mailowego kontaktu z naszą firmą.

EKSPRESOWE TERMINY REALIZACJI - DO 3 DNI NA WYBRANE MODELE !