KATALOG MEBLI

Meble do biur, firm, hoteli, szkół i gastronomii

Meble do hoteli i pensjonatów 

Poszukujesz mebli do hoteli i pensjonatów, które będą wyróżniać się trwałością i jakością? Firma MEBLANT to producent oraz dystrybutor mebli do lokali gastronomicznych, hoteli, firm usługowych, szkół i wielu innych. Oferujemy meble o klasycznym wyglądzie, jak też fotele, nowoczesne tapicerowane sofy do recepcji i inne meble pasujące do minimalistycznych wnętrz. Wykonane z dbałością o każdy szczegół, trwałe i solidne elementy powodują, że każdy nasz Klient jest zadowolony z wyboru. Dzięki rozbudowanej ofercie naszych mebli do hoteli i pensjonatów można stworzyć spójną aranżację wnętrza, czyniąc je jednocześnie niezwykle funkcjonalnym.

Solidne wyposażenie hoteli i pensjonatów 

Nasi projektanci doskonale zdają sobie sprawę z tego, że meble hotelowe muszą być nie tylko estetyczne, ale także bardzo wytrzymałe. Powinny spełniać oczekiwania właścicieli hoteli i pensjonatów, ale przede wszystkim gości. W MEBLANT tworzymy wyłącznie z materiałów najwyższej jakości. Dbamy o to, żeby nasze meble były trwałe, funkcjonalne i dostępne w przystępnej cenie. Szeroka gama stylowych biurek, przestronnych szaf, stołów konferencyjnych i sof do recepcji pozwoli urządzić wnętrza idealnie wpasowujące się w klimat hotelu.

Profesjonalne realizacje na zamówienie 

Meble do hoteli i pensjonatów przeznaczone są do użytku codziennego, dlatego wyposażenie powinno być spójne z koncepcją architektoniczną. W MEBLANT robimy wszystko, aby wyjść naprzeciw wysokim wymaganiom dotyczącym estetyki, indywidualnych rozwiązań i wytrzymałości mebli. Wyposażenie hotelu może być wykonane w różnych technologiach, do których jest niezbędny bogaty park maszynowy. W naszej firmie posiadamy wszystkie niezbędne maszyny i urządzenia, które pozwalają wykonać meble do recepcji hotelowej, kuchni, a także pokoi. Jesteśmy producentem i dystrybutorem mebli hotelowych od 23 lat, dzięki czemu wyróżnia nas długoletnie doświadczenie w technologiach produkcji. Elastyczność i unikalny know-how pozwalają zmierzyć się z każdym projektem.

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy i produktów dostępnych w katalogu mebli. Nasi pracownicy dodatkowo pomogą w podjęciu trafnej decyzji i doborze odpowiedniego wyposażenia. 

meblant prezentacja youtube

Meble do firm

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępną w katalogu mebli i do skorzystania z naszych usług produkcyjnych oraz projektowych. 

EKSPOZYCJA I SPRZEDAŻ: Wrocław ul. Wyścigowa 58.

Tel. 71 311 25 54  kom. 605 828 455 mail: biuro2@meblant.pl

Tel. 71 390 84 73  kom. 605 176 455 mail: biuro6@meblant.pl

----------------------------------------------------------------------------------------------------

wyprzedaż magazynowa nogi biurek podstawy stołów

Firma MEBLANT jest producentem i dystrybutorem mebli do biur, sklepów, lokali gastronomicznych, firm usługowych, hoteli, szkół i wielu innych. Wysyłamy meble do Klientów na terenie całej Polski.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy dostępną w Katalogu mebli i do skorzystania z naszych usług produkcyjnych i projektowych.

sofy do poczekalniSofy biurowe, fotele, narożniki

nogi biurek stelaże stołów podstawy stolików Stelaże stołów, nogi biurek, podstawy stolików

meble biuroweMeble biurowe i Lady recepcyjne

blaty kuchenne biuro-stylBlaty kuchenne laminowane i kompaltowe.

krzesła metalowe i drewnianeKrzesła konferencyjne i bankietowe


stoły składane do biura świetlicy wiejskiej        Stoły konferencyjne             

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

krzesła drewniane do restauracjiKrzesła restauracyjne

 

podstawy stolikówPodstawy stolików

Zapewniamy transport mebli do Klientów na terenie całej Polski.

Firma MEBLANT jest producentem i dystrybutorem mebli biurowych, mebli do lokali gastronomicznych, firm usługowych, hoteli, szkół i wielu innych przeznaczeń. W ofercie mamy zarówno meble o klasycznym wyglądzie, jak też fotele, nowoczesne tapicerowane sofy do recepcji i inne meble doskonale pasujące do minimalistycznych wnętrz. Estetyczne wykonanie, solidna jakość i dbałość o szczegóły sprawia, że każdy Klient jest zadowolony z wyboru. Rozbudowana oferta mebli biurowych, gabinetowych, restauracyjnych pozwala stworzyć spójną aranżację wnętrza, czyniąc je jednocześnie niezwykle funkcjonalnym. Dopełnieniem oferty mebli pracowniczych są meble kuchenne, dzięki którym możliwe jest stworzenie pięknej i, co najważniejsze, ergonomicznej i jednocześnie taniej kuchni.