Linus

  Linus


Linus

Linus


Linus

Linus

 

MATERIAŁY

Meble LINUS GABINET wykonane są z płyt wiórowych melaminowanych o grubości 25 i 18 mm pokrytych melaminą. Wszystkie krawędzie elementów wykończone są na gorąco taśmą PCV. Ściany tylne mebli wykonane są z płyty HDF grubości 3 mm w kolorze czarnym.

STOŁY I BIURKA

Nogi wykonane są z klejonych warstwowo płyt wiórowych w melaminie o grubości 43 mm. Panel przedni łączący nogi wykonany jest z płyty o grubości 18mm. Blaty mają grubość 47 mm łącznie z dokleją. Ozdobne listwy metalowe oraz regulatory wysokości i przepusty kablowe w blatach wykonane są z anodowanego aluminium. Stoły L 0907 i L 0908 wykonane są na stopie aluminiowej z regulatorami, obłożonej okładzinami z płyt wiórowych w melaminie. Blat jest ze specjalnego szkła "Satinato" produkcji włoskiej o grubości 8 mm.

KONTENERY I POMOCNIKI

Kontenery i pomocniki wykonane są z płyt grubości 25 i 18 mm w melaminie. Wyposażone są w system szuflad z tworzywa PP szwedzkiej firmy PLASTUNION i zamykane na zamek centralny. Posiadają kółka jezdne z miękkim bieżnikiem, który zabezpiecza podłogi przed zarysowaniem i ułatwia przesuwanie. Dodatkowo na wyposażeniu pomocnika znajduje się lodówka o pojemności 60 litrów. Uchwyty oraz wszystkie listwy ozdobne, podobnie jak w stołach, są wykonane z anodowanego aluminium.

SZAFY I KREDENSY

Szafy występują jako zestawy, w których ściany boczne oraz blaty górne wykonane są z płyt grubości 25 mm w melaminie. Drzwi szaf i cokół przedni wykonane są z płyty 18 mm. Szafy posiadają specjalne regulatory wysokości, montowane pod wieńcami, z możliwością regulacji od wewnątrz. Do drzwi szklanych używamy specjalnego półmatowego szkła "Satinato" produkcji włoskiej. Wszystkie półki w szafach posiadają regulację wysokości. Zamki w szafach montowane są na życzenie klienta.

AKCESORIA

W meblach używane są wysokiej jakości zawiasy, prowadnice szuflad, zamki i inne akcesoria renomowanych firm europejskich (np. Häfele, Salice, SISO). Wszystkie materiały użyte w produkcji mebli posiadają certyfikaty jakości i higieny. Meble wykonywano zgodnie z polską normą PN - 92 F - 06000/01 i PN - 92 F - 06000/02.

LINUS - Cennik i bryły mebli 

Dostawa na terenie całej Polski. Przy większych zamówieniach atrakcyjne rabaty !