Stoliki do kawiarni i restauracji

Różne typy i rozmiary blatów oraz postumentów

BIURO HANDLOWE : Wrocław ul. Wyścigowa 58. 
Tel.  605 828 455 ,  mail: biuro2@meblant.pl

Dostawa na terenie całej Polski !

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Polecamy stoliki do restauracji i kawiarni. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji blatów do różnych stołó i stolików dla gastronomii. Dzięki naszym wyrobom wyposażysz swój lokal w eleganckie i trwałe meble.

Poniżej przykładowe stoliki z naszej oferty:

stolik do restauracji blat dębowy  blat dębowy stolik do restauracji

Stolik z blatem z litego drewna dębowego gr. 25 mm pogrubiany do 25 mm - lakierowany lub olejowany (bezbarwnie lub pod kolor) Wzmocniony od spodu kątownikami stalowymi.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

stolik do restauracji blat dąb piaskowany stolik do kawiarni z blatem dąb piaskowany

Stolik z blatem z litego drewna dąb piaskowany. Blat gr. 25 mm lub inne rozmiary.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

stolik restauracyjny blat dąb bielony blat dąb natura biały

Stolik z blatem z litego drewna dębowego - kolor biały gr. 25 mm (lub inne grubości)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

stolik z blatem sklejkowym i laminat HPL blaty sklejka hpl do stolików restauracyjnych

Stoliki z blatami sklejkowymi pokrytymi laminatem HPL (różne dekory) - różne grubości, kształty i profile krawędzi.
Wykonujemy też blaty sklejkowe z HPL impregnowane - do użytku na zewnątrz - OUTDOOR

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Dobre stoliki kawiarniane. Czym powinny się charakteryzować?

Rozglądasz się za nowymi meblami do swojej gastronomii? Bez względu na to, czy prowadzisz klimatyczną kawiarenkę, ekskluzywną restaurację czy bar samoobsługowy, najważniejszymi elementami wyposażenia będą solidne stoliki i wygodne krzesła. Otoczenie, w jakim twoi goście będą spożywać posiłek, ma równie ważny wpływ na ich zadowolenie, co jakość samych dań. Jak wybrać najlepsze meble do lokalu?

Chociaż największym wyzwaniem podczas przygotowania lokalu gastronomicznego jest wyposażenie kuchni, na błędy nie możesz pozwolić sobie również urządzając jadalnię. Wystarczy pobieżna lektura opinii, jakie klienci wystawiają restauracjom i kawiarniom, by zrozumieć, jak wielką rolę w ocenie miejsca odgrywa sposób podania posiłku, komfort sali jadalnianej oraz jej wystrój.

Wygodne i eleganckie stoliki kawiarniane

Wielkość i kształt blatu, rodzaj podstawy oraz wygląd całego mebla - oto podstawowy zestaw cech, które trzeba brać pod uwagę przy wyborze stolika. W przypadku kawiarni, gdzie serwuje się przede wszystkim napoje i desery, nie musisz decydować się na bardzo duży blat. Im mniejsze stoliki kawiarniane, tym więcej gości jednorazowo będzie mógł przyjąć lokal.

Jeśli chodzi o kształt blatu, dobierając odpowiedni, warto brać pod uwagę styl, jaki dominuje w kawiarni, a także ilość dostępnej powierzchni. Jeśli stoliki mają być ustawione przy ścianach, dobrym rozwiązaniem będą blaty prostokątne. Z kolei jeśli meble mają stać w środkowej części sali, wybieraj raczej stoliki okrągłe, co pozwoli ci na wygodniejszą, a zarazem bardziej klimatyczną aranżację wnętrza.

Kolejną bardzo ważną kwestią jest wybór podstawy stolika. Kupując meble upewnij się, że jest ona solidna. Rozchwiany i niestabilny stolik utrudnia jedzenie, a przy okazji jest to najprostsza droga do rozlewania napojów. Dla klientów kawiarni najwygodniejsze będą stoliki na jednej nodze, które sprawdzą się z resztą również z innych względów.

Trwałe i wygodne meble dla gastronomii

Stolik na jednej nodze to więcej miejsca na nogi gości, ale też duże ułatwienie dla pracowników kawiarni podczas sprzątania. Zarówno odkurzanie dywanów, jak i mycie gładkich podłóg w restauracji jest znacznie prostsze, gdy nie musimy omijać mocno rozbudowanych stelaży.

Ponieważ stolik kawiarniany powinien posłużyć jak najdłużej, warto decydować się na zakup takich mebli od sprawdzonych producentów, jak np. Meblant z Wrocławia. Meble z tej wytwórni charakteryzują się wysoką jakością, co wynika z użycia najlepszych materiałów i produkcji z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań. Obok niewielkich stolików kawiarnianych i barowych w katalogu producenta znajdziesz drewniane stoły restauracyjne, składane stoły cateringowe, a także wszystkie pozostałe elementy wyposażenia gastronomii, od wygodnych krzeseł restauracyjnych po eleganckie sofy.