Krzesła stacjonarne, ławki do poczekalni

Poczekalnia, sala konferencyjna, sala audytoryjna, świetlica wiejska

EKSPOZYCJA I SPRZEDAŻ: Wrocław ul. Wyścigowa 56 E. 

Tel. 71 311 25 54,  605 828 455     mail: biuro2@meblant.pl

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nowość - metalowe krzesła i hokery tapicerowane EPOCC (kliknij obrazek)

krzesła i hokery Epocc

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Krzesła biurowe i bankietowe oraz konferencyjne

Oferujemy bardzo dobrej jakości krzesła konferencyjne, biurowe, w tym krzesła idealne również do przychodni, poczekalni i innych miejsc użyteczności publicznej.  Nasze produkty z powodzeniem mogą być też używane jako krzesła do sal weselnych.

Krzesła posiadają wygodne siedzisko i oparcie - wersje tapicerowane wykonane są z wysokiej jakości tkaniny i grubej sprężynującej pianki - dają poczucie komfortu. Nie oszczędzamy na jakości pianek !

Stelaże mają konstrukcję spawaną - wykonane są z profili stalowych pokrytych farbą proszkową w kolorze czarnym lub aluminium. Istnieje również możliwość wybrania powłoki chromowanej.

Osobną kategorię stanowią krzesła sklejkowe. Kubełek siedziskowy wykonany jest ze sklejki bukowej wodoodpornej profilowanej. Nogi i stelaż krzesła z rurek-profili chromowanych. Odznaczają się prostotą konstrukcji, eleganckim i lekkim wyglądem oraz uniwersalnością zastosowania. Produkty te z powodzeniem są stosowane jako krzesła do świetlicy wiejskiej. Niektóre modele mogą być sztaplowane w słupek. Jest tez możliwość wybarwienia sklejki bejcą na kolor z wzornika firmy Sopur oraz wykonania tapicerowanych nakładek - paneli na siedzisko i oparcie.