Horus

OPIS KONSTRUKCJI

HORUS produkowany jest w dwóch wersjach:


1. Z MDF pokrytego okleiną naturalną, która daje wysoką wartość estetyczną. Powierzchnia mebli pokryta jest lakierem poliuretanowym, specjalnie barwionym w celu uzyskania jednakowych wybarwień. Lakier zawiera filtr UV, który zabezpiecza meble przed zmianą koloru w trakcie użytkowania.
Powierzchnie robocze stołów są dodatkowo zabezpieczone twardym lakierem zwiększającym odporność na zarysowania.
Stosowane są lakiery matowe GLOSS 20.
Do produkcji używa się okleiny naturalnej czereśniowej wybarwionej w kolorach: czereśnia, orzech średni, orzech ciemny, palisander; okleinę modyfikowaną venge oraz okleinę naturalną orzech amerykański.

2. Z płyty wiórowej melaminowanej, która zapewnia dużą trwałość połączoną z wysokimi walorami estetycznymi. Płyty laminowane produkowane są w klasie higieny E-1, zgodnie z normą PN-EN 14322. Struktura powierzchni płyt opracowana została specjalnie dla potrzeb mebli biurowych.
Blaty są odporne na wysokie temperatury (do 180ºC) oraz nie ulegają przebarwieniu pod wpływem takich substancji, jak: tusz do stempli, soki, kawa, tłuszcze, środki czystości.
Wszystkie krawędzie elementów wykończone są na gorąco taśmą PCV.
Ściany tylne mebli wykonane są z płyty HDF grubości 3 mm w kolorze czarnym.
Płyty dostępne są w dekorach jednolitych oraz drewnopodobnych zgodnie z wzornikiem.

BIURKA I STOŁY:

Konstrukcja nośna biurek i stołów konferencyjnych oparta jest na aluminiowych stelażach w kolorze anodowanego naturalnego aluminium. Biurka i stoły wykonane są na nogach płycinowych (25 mm) lub na stelażu aluminiowym. Widoczne na zdjęciach ozdobne listwy metalowe i przepusty kablowe w blatach wykonane są z anodowanego aluminium.

KONTENERY I POMOCNIKI:

Wykonane są z płyt o grubości 18 mm. Wyposażone są w system szuflad z samodomykaczem, wykonanych z płyty lub z metalu w kolorze czarnym. Kontenery wyposażone są w zamek centralny. Każdy kontener ma oddzielną, górną szufladkę na piórnik - nie jest ona objęta ryglowaniem zamka centralnego. Kontenery posiadają kółka jezdne z miękkim bieżnikiem, który zabezpiecza podłogi przed zarysowaniem i ułatwia przesuwanie. Opcjonalnie na wyposażeniu pomocnika H 0920 może znajdować się lodówka o pojemności 60 L. Uchwyty oraz wszystkie listwy ozdobne, podobnie jak w stołach, wykonane są z anodowanego aluminium.

SZAFY: 

Występują jako zestawy, w których ściany boczne, blaty górne oraz elementy wewnętrzne wykonane są z płyt o grubości 18 mm. Drzwi szaf wykonane są z płyt o grubości 18 mm, a drzwi szklane typu „antisol" zamknięte są w aluminiowej ramie. Szafy, komody i regały posiadają blat górny wykonany z dwóch płyt o grubości 18 i 25 mm oddzielonych od siebie w poziomie wstawką - płaskownikiem o grubości 4 mm z anodowanego aluminium. Wszystkie półki w szafach posiadają regulację wysokości i są wykończone taśmą PCV z trzech stron. Zamki w szafach z drzwiami z płyty montowane są bez dopłat na życzenie klienta.

Cennik i bryły mebli 

ZAPYTAJ O CENĘ 

Dostawa na terenie całej Polski. Przy większych zamówieniach atrakcyjne rabaty !