SIGMA sofy, fotele, narożniki, pufy

SPRZEDAŻ: tel. 605 828 455   lub   71 311 25 54   mail: biuro2@meblant.pl

SIGMA sofy i fotele

Rodzina sof i foteli biurowych nawiązująca wyglądem do klubowej atmosfery. Ustawione w recepcji dzięki niskim oparciom nie zabierają przestrzeni, a gościom odwiedzającym firmę zapewniają wygodę i umilają oczekiwanie. Zastosowane w gabinetach dzięki eleganckim nogom malowanym proszkowo lub ze stali szlachetnej podnoszą prestiż pomieszczenia, a ich klubowy wygląd pozwala na prowadzenie spotkań w atmosferze swobody i komfortu. Pomyśl o zastosowaniu ich w Twoim biurze, a będziesz mógł osiągać to, co dawały do tej pory spotkania po godzinach.

sofy Sigma i fotele Twist sofa SIGMA i fotele TWIST 

sofa Sigma
Sofa SIGMA na płozach chromowanych

sigma

sigma

sigma

SIGMA to linia nowoczesnych i eleganckich sof, foteli i puf do pomieszczeń typu biuro, gabinet, recepcja, poczekalnia, hol itp.
Wysoka jakość wykonania i użytych materiałów. 3 LATA GWARANCJI.

UWAGA - MOŻNA TEŻ ZAMAWIAĆ NIESTANDARDOWE ROZMIARY.

Konstrukcja - z drewnianego stelaża, na którym zamocowane są elastyczne pasy (na oparciu) oraz sprężyny faliste (na siedzisku). Oparcie i podłokietnikiw kształcie klina (twarda pianka) , a siedzisko z 12 cm bonela (8 cm to wtopione sprężyny). Twarde pianki wykorzystane w meblach linii Sigma dają gwarancję wygody i komfortu siedzenia (siedzący „nie zapada" się na siedzisku).

Wysokość siedziska od podłogi - 43 cm.

W standardzie meble linii Sigma są na stopkach malowanych proszkowo - dostępne także na nogach lub płozach ze stali kwasoodpornej lub chromowanej - za dopłatą.

WZORNIK OBIĆ (kliknij)

wzornik KL

Niżej podano dostępne opcje i CENY NETTO - z podziałem na grupy cenowe wg wzornika obić - wzornik tkanin, ekoskór i skór jest pokazany powyżej:

sigma cennik