SIGMA sofy, fotele, narożniki, pufy

BIURO HANDLOWE : Wrocław ul. Wyścigowa 58. 
Tel.  605 828 455 ,  mail: biuro2@meblant.pl

Dostawa na terenie całej Polski !

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SIGMA sofy i fotele

Rodzina sof i foteli biurowych nawiązująca wyglądem do klubowej atmosfery. Ustawione w recepcji dzięki niskim oparciom nie zabierają przestrzeni, a gościom odwiedzającym firmę zapewniają wygodę i umilają oczekiwanie. Zastosowane w gabinetach dzięki eleganckim nogom malowanym proszkowo lub ze stali szlachetnej podnoszą prestiż pomieszczenia, a ich klubowy wygląd pozwala na prowadzenie spotkań w atmosferze swobody i komfortu. Pomyśl o zastosowaniu ich w Twoim biurze, a będziesz mógł osiągać to, co dawały do tej pory spotkania po godzinach.

REMODEX

Produkty linii Sigma posiadają Atest Badań Wytrzymałościowych wydany przez Zakład Badań i Wdrożeń Przemysłu Meblarskiego P.U.R - REMODEX Sp. z o.o.

sofy Sigma i fotele Twist sofa SIGMA i fotele TWIST 

sofa Sigma
Sofa SIGMA na płozach chromowanych

sofy biurowe Sigma

sofy biurowe Sigma

narożniki Sigma

SIGMA to linia nowoczesnych i eleganckich sof, foteli i puf do pomieszczeń typu biuro, gabinet, recepcja, poczekalnia, hol itp.
Wysoka jakość wykonania i użytych materiałów. 3 LATA GWARANCJI.

UWAGA - MOŻNA TEŻ ZAMAWIAĆ NIESTANDARDOWE ROZMIARY.

Konstrukcja - z drewnianego stelaża, na którym zamocowane są elastyczne pasy (na oparciu) oraz sprężyny faliste (na siedzisku). Oparcie i podłokietnikiw kształcie klina (twarda pianka) , a siedzisko z 12 cm bonela (8 cm to wtopione sprężyny). Twarde pianki wykorzystane w meblach linii Sigma dają gwarancję wygody i komfortu siedzenia (siedzący „nie zapada" się na siedzisku).

Wysokość siedziska od podłogi - 43 cm.

W standardzie meble linii Sigma są na stopkach malowanych proszkowo - dostępne także na nogach lub płozach ze stali kwasoodpornej lub chromowanej - za dopłatą.

WZORNIK OBIĆ (kliknij)

wzornik obić KL tkaniny ekoskóry skóry naturalne

Niżej podano dostępne opcje i CENY NETTO - z podziałem na grupy cenowe wg wzornika obić - wzornik tkanin, ekoskór i skór jest pokazany powyżej:

sigma cennik