PLATINIUM sofy fotele narożniki pufy

SPRZEDAŻ: tel. 605 828 455   lub   71 311 25 54   mail: biuro2@meblant.pl

--------------------------------------------------------------------------------------------

Ponadczasowa linia sof i foteli gabinetowych, gwarantuje niespotykany dotąd komfort siedzenia oraz ponadprzeciętną trwałość. Meble standardowo wyposażone są w ozdobną ramę malowaną na kolor aluminium oraz okrągłe aluminiowe nogi. Standardowe nóżki mogą być zastąpione płozami bądź eleganckim stelażem w kształcie litery „C”, a także stelażem całkowicie wykonanym ze stali szlachetnej. Platinium dzięki swojej dopracowanej formie doskonale komponuje się zarówno z nowoczesnymi jak i klasycznymi wnętrzami. Wersje sof i foteli z wysokimi ścianami dają niespotykaną dotychczas możliwość aranżowania przestrzeni.

sofa Platinium, pan i pies

platinium

platinum

platinium

platinumNarożnik PLATINUM (trochę nietypowy - ze zmienionymi podłokietnikami)

sofy akustyczne Platinium High BackSofy i fotel Platinium High Back

platinum

Platinium narożniki

Nowoczesna i elegancka linia sof, foteli i puf do pomieszczeń typu biuro, gabinet, recepcja, poczekalnia, hol itp.
Wysoka jakość wykonania i użytych materiałów. 3 LATA GWARANCJI.

Konstrukcja - z drewnianego stelaża, na którym zamocowane są elastyczne pasy (na oparciu) oraz sprężyny faliste (na siedzisku). Oparcie w kształcie klina (twarda pianka) , a siedzisko z 12 cm bonela (8 cm to wtopione sprężyny). Twarde pianki wykorzystane w meblach Platinum dają gwarancję wygody i komfortu siedzenia (siedzący „nie zapada" się na siedzisku).

W standardzie meble Platinum są na nóżkkach okrągłych aluminiowych - dostępne także na nogach lub płozach ze stali malowanej proszkowo lub chromowanej - za dopłatą.

Do mebli PLATINIUM można również zamawiać poduszki - sa uwzględnione w cenniku poniżej.

WZORNIK OBIĆ (kliknij)

wzornik KL

Niżej podano dostępne opcje i CENY NETTO - z podziałem na grupy cenowe wg wzornika obić - wzornik tkanin, ekoskór i skór jest pokazany powyżej:

Platinium cennik 2018