PLATINIUM sofy fotele narożniki pufy

BIURO HANDLOWE : Wrocław ul. Wyścigowa 58. 
Tel.  605 828 455 ,  mail: biuro2@meblant.pl

Dostawa na terenie całej Polski !

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

REMODEX

Produkty linii Sigma posiadają Atest Badań Wytrzymałościowych wydany przez Zakład Badań i Wdrożeń Przemysłu Meblarskiego P.U.R - REMODEX Sp. z o.o.

 

Ponadczasowa linia sof i foteli gabinetowych, gwarantuje niespotykany dotąd komfort siedzenia oraz ponadprzeciętną trwałość. Meble standardowo wyposażone są w ozdobną ramę malowaną na kolor aluminium oraz okrągłe aluminiowe nogi. Standardowe nóżki mogą być zastąpione płozami bądź eleganckim stelażem w kształcie litery „C”, a także stelażem całkowicie wykonanym ze stali szlachetnej. Platinium dzięki swojej dopracowanej formie doskonale komponuje się zarówno z nowoczesnymi jak i klasycznymi wnętrzami. Wersje sof i foteli z wysokimi ścianami dają niespotykaną dotychczas możliwość aranżowania przestrzeni.

sofa Platinium, pan i pies

sofy do biura Platinium

platinum sofy biurowe

sofa do poczekalni

narożnik PlatiniumNarożnik PLATINUM (trochę nietypowy - ze zmienionymi podłokietnikami)

sofy akustyczne Platinium High BackSofy i fotel Platinium High Back

sofy do poczekalni wymiary

Platinium narożniki

Nowoczesna i elegancka linia sof, foteli i puf do pomieszczeń typu biuro, gabinet, recepcja, poczekalnia, hol itp.
Wysoka jakość wykonania i użytych materiałów. 3 LATA GWARANCJI.

Konstrukcja - z drewnianego stelaża, na którym zamocowane są elastyczne pasy (na oparciu) oraz sprężyny faliste (na siedzisku). Oparcie w kształcie klina (twarda pianka) , a siedzisko z 12 cm bonela (8 cm to wtopione sprężyny). Twarde pianki wykorzystane w meblach Platinum dają gwarancję wygody i komfortu siedzenia (siedzący „nie zapada" się na siedzisku).

W standardzie meble Platinum są na nóżkkach okrągłych aluminiowych - dostępne także na nogach lub płozach ze stali malowanej proszkowo lub chromowanej - za dopłatą.

Do mebli PLATINIUM można również zamawiać poduszki - sa uwzględnione w cenniku poniżej.

WZORNIK OBIĆ (kliknij)

wzornik obić KL tkaniny ekoskóry skóry naturalne

Niżej podano dostępne opcje i CENY NETTO - z podziałem na grupy cenowe wg wzornika obić - wzornik tkanin, ekoskór i skór jest pokazany powyżej:

Platinium cennik 2018