VERSO sofy fotele

BIURO HANDLOWE : Wrocław ul. Wyścigowa 58. 
Tel.  605 828 455 ,  mail: biuro2@meblant.pl

Dostawa na terenie całej Polski !

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

REMODEX

Produkty linii VERSO posiadają Atest Badań Wytrzymałościowych wydany przez Zakład Badań i Wdrożeń Przemysłu Meblarskiego P.U.R - REMODEX Sp. z o.o.

Fotel i sofy o oszczędnej, kubicznej formie, która dobrze wpisuje się w nowoczesną estetykę wnętrz. Oparcie niskie tworzące wspólną linię z podłokietnikami. Niewielka głębokość maksymalnie 700 mm sprawiająca, że meble sprawdzą się nie tylko w dużych pomieszczeniach. Łatwy dostęp do powierzchni pod meblem, umożliwiające swobodne sprzątanie, dostępna przestrzeń między podłogą a krawędzią mebla to 200 mm. Nogi chromowane, opcjonalnie ze stali nierdzewnej.

sofy do poczekalni VersoVerso - na nogach chromowanych

linia Verso

sofa do recepcji VersoVerso - na ramce ze stali nierdzewnej

nowoczesne sofy Verso

sofa Verso V32

narożnik Versosofa VERSO V32

sofy biurowe Verso

 

verso  verso

wymiary Verso sofy do poczekalni

VERSO to linia nowoczesnych i eleganckich sof, foteli i puf do pomieszczeń typu biuro, gabinet, recepcja, poczekalnia, hol itp.
Wysoka jakość wykonania i użytych materiałów (3 LATA GWARANCJI).

W skład linii VERSO wchodzą: fotel 1 os.,  sofa 2 os 140 cm, sofa 3 os. 190 cm.

UWAGA - MOŻNA TEŻ ZAMAWIAĆ NIESTANDARDOWE ROZMIARY.

Konstrukcja - z drewnianego stelaża, na którym zamocowane są elastyczne pasy (na oparciu) oraz sprężyny faliste (na siedzisku). Oparcie i podłokietnikiw kształcie klina (twarda pianka) , a siedzisko z 12 cm bonela (8 cm to wtopione sprężyny). Twarde pianki wykorzystane w meblach linii VERSO dają gwarancję wygody i komfortu siedzenia (siedzący „nie zapada" się na siedzisku).

Wysokość siedziska od podłogi - 41 cm.

W standardzie meble linii VERSO są na nóżkach chromowanych - dostępne także na podstawach - ramkach ze stali nierdzewnej (zdj. poniżej) - za dopłatą.

WZORNIK OBIĆ (kliknij)

wzornik obić KL tkaniny ekoskóry skóry naturalne

Niżej podano dostępne opcje i CENY NETTO - z podziałem na grupy cenowe wg wzornika obić - wzornik tkanin, ekoskór i skór jest pokazany powyżej:

verso cennik