K-BOX

meble pracownicze

 meble gabinetowe K-BOX

Meble biurowe K-Box  to wysoki standard estetyczny i wytrzymałość - meble wykonane są z płyty meblowej 18 mm, blaty biurek i wieńce górne szaf i regałów z płyty gr. 25 mm,  krawędzie oklejone obrzeżem PCV, szafy, regały z drzwiami i kontenery zamykane na klucz, fronty drzwi ze wstawkami metalowymi, uchwyty do drzwi i szuflad o nowoczesnej liniigrube plecy z płyty 18 mm w kolorze mebli

ergonomia w biurze

System mebli biurowych K-Box to praktyczne i efektowne rozwiązanie, które może być wykorzystane w powierzchni biurowej o dowolnej wielkości. Modułowa budowa szaf, regałów i biurek pozwala na dowolną aranżację poniszczenia, natomiast zastosowane rozwiązania funkcjonalne stwarzają komfortowe warunki do pracy z uwzględnieniem zasad ergonomii.

Kilka rodzajów blatów do samodzielnego zastosowania, bogata gama szaf i regałów - z drzwiami i bez nich, a także dostawki, łączniki oraz prowadnice rolkowe w każdej szufladzie – bogata oferta elementów dostępnych w ramach zestawu K-Box sprawia, że tylko od Państwa zależy wygląd i charakter urządzanego tymi meblami biura.

Solidne wykonanie oraz wykorzystane przy produkcji materiały sprawiają, że otrzymują Państwo wysokiej jakości produkt, dostępny w atrakcyjnej cenie i w krótkim terminie realizacji.

Cennik ważny do 20.07.2021

cennik mebli gabinetowych K-BOX

cennik mebli gabinetowych K-BOX