K-BOX podwyższona trwałość i estetyka

Plecy szaf i regałów gr. 18 mm, ozdobne listwy w drzwiach

BIURO HANDLOWE : Wrocław ul. Wyścigowa 56 E.

Tel.  605 828 455,    71 311 25 54

mail: biuro2@meblant.pl,

Dostawa na terenie całej Polski !

Czas realizacji - ok. 3 tygodnie. Opcjonalnie - montaż i wniesienie.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Meble biurowe K-Box  to wysoki standard estetyczny i wytrzymałość - meble wykonane są z płyty meblowej 18 mm, blaty biurek i wieńce górne szaf i regałów z płyty gr. 25 mm,  krawędzie oklejone obrzeżem PCV, szafy, regały z drzwiami i kontenery zamykane na klucz, fronty drzwi ze wstawkami metalowymi, uchwyty do drzwi i szuflad o nowoczesnej liniigrube plecy z płyty 18 mm w kolorze mebli

ergonomia w biurze

meble biurowe K-Box grube plecy szaf

System mebli biurowych K-Box to praktyczne i efektowne rozwiązanie, które może być wykorzystane w powierzchni biurowej o dowolnej wielkości. Modułowa budowa szaf, regałów i biurek pozwala na dowolną aranżację poniszczenia, natomiast zastosowane rozwiązania funkcjonalne stwarzają komfortowe warunki do pracy z uwzględnieniem zasad ergonomii.

Kilka rodzajów blatów do samodzielnego zastosowania, bogata gama szaf i regałów - z drzwiami i bez nich, a także dostawki, łączniki oraz prowadnice rolkowe w każdej szufladzie – bogata oferta elementów dostępnych w ramach zestawu K-Box sprawia, że tylko od Państwa zależy wygląd i charakter urządzanego tymi meblami biura.

Solidne wykonanie oraz wykorzystane przy produkcji materiały sprawiają, że otrzymują Państwo wysokiej jakości produkt, dostępny w atrakcyjnej cenie i w krótkim terminie realizacji.

Cennik ważny do 20.07.2021

cennik mebli gabinetowych K-BOX

cennik mebli gabinetowych K-BOX

KOLORYSTYKA:

kolory mebli D-Box

Opcjonalnie - drzwi i fronty szuflad i inne elementy mogą być na wysoki połysk:

wysoki połysk