Krzesła szkolne Titan

20 lat gwarancji !

 BIURO HANDLOWE : Wrocław ul. Wyścigowa 56 E. 

Tel.  605 828 455,  71 311 25 54 ,    mail: biuro2@meblant.pl

Dostawa na terenie całej Polski !

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

krzesła Titan

krzesła Titan

TITAN to pierwsze, jednoczęściowe krzesła z polipropylenu na świecie, które otrzymało obie części certyfikatu BS EN 1729 ze względu na ich wytrzymałość, stabilność oraz ergonomię. Ich konstrukcja sprawia, że są niezwykle łatwe w utrzymaniu czystości oraz nie posiadają ostrych krawędzi.

TITAN to marka krzeseł i stołów zaprojektowana w Wielkiej Brytanii. Została opracowana po kilkunastu latach doświadczeń i z wykorzystaniem najnowszych badan, technologii, rozwiązań i standardów w obszarze ergonomi, wytrzymałości i higieny.
Krzesła i stoły TITAN spełniają najwyższe wymagania i zaspokajają potrzeby i oczekiwania zróżnicowanych klientów. W związku z tym są one uwolnione od starych przyzwyczajeń, nawyków i 'złych’ praktyk. Meble wykonano w atrakcyjnej kolorystyce i z wysokiej jakości i odporności poliuretanu, stali i laminowanej płyty MDF.

CERTYFIKATY I GWARANCJA

Dostarczamy produkty najwyższej jakości. Produkty certyfikowane, które przeszły szczegółową kontrolę jakości. Dziękuje temu pewnością oferujemy długi okres gwarancji na nasze produkty.

Oferujemy jedynie meble najwyższej jakości, które zostały w pełni skontrolowane pod względem ich wykonania oraz posiadają certyfikaty przemysłowe. Dzięki temu jesteśmy pewni naszych wyrobów i możemy spokojnie zaoferować długotrwałe gwarancje.
Wszystkie nasze krzesła posiadają standardową, 5, 10 i 20 letnią gwarancję. Ta standardowa gwarancja jest uwzględniana w przypadku, kiedy produkt był używany zgodnie z jego przeznaczeniem i w normalnych warunkach.

Cena od 205 zł brutto do 266 zł brutto - zależnie od wielkości (rozmiary 1-6).

Dostępne kolory:

błękitny, bordowy, czarny, czerwony, fioletowy, grafitowy, granatowy, limonkowy, niebieski, pomarańczowy, szary, zielony, żółty

krzesło Titan rozmiar 6 krzesło Titan rozmiar 6 krzesło Titan rozmiar 6

                 niebieski                                         czarny                                         bordowy

krzesło Titan rozmiar 6 krzesło Titan rozmiar 6 krzesło Titan rozmiar 6

 

krzesło Titan rozmiar 6 krzesło Titan rozmiar 6 krzesło Titan rozmiar 6

 

krzesło Titan krzesło Titan  krzesło Titan krzesło Titan

 

krzesła Titan w świetlicy szkolnej krzesła Titan i stoliki