Krzesła i fotele obrotowe

Fotele i krzesła dla nowoczesnych stanowisk pracy

Krzesła biurowe obrotowe

Oferujemy także krzesła biurowe obrotowe, które wpływają na ergonomię stanowisk pracy. Elementy oferowane przez naszą firmę MEBLANT to rozwiązania oparte na przełomowym i opatentowanym aktywnym systemie, który zapobiega schorzeniom kręgosłupa poprzez utrzymanie go we właściwej fizjologicznej pozycji. Systemy w oparciu fotela mają za zadanie stopniowo przywrócić anatomiczny kształt sylwetki. Oferowane przez nas krzesła biurowe sprawdzą się w pracy księgowego, grafika komputerowego, czy też programisty. Są także świetnym rozwiązaniem do urzędów i innych instytucji, w których większość pracy wykonuje się na siedząco. Ze względu na swój nowoczesny, ale też uniwersalny design stanowią świetne rozwiązanie do nowoczesnych, a także klasycznych biur.

Odpowiednia pozycja kręgosłupa w trakcie pracy 

Ze względu na opatentowany sposób wyprofilowania oparcia krzeseł biurowych obrotowych czynnie wymuszają wyprostowaną pozycję siedzącą. Specjalny kształt siedziska pozwala na odciążenie guzów kulszowych, co powoduje powrót miednicy do prawidłowej, fizjologicznej pozycji. Tego typu produktom towarzyszą wbudowane Specjalistyczne Systemy Zdrowego Siedzenia, które opatentowano i zarejestrowano jako wyroby medyczne. Elementy te obejmują kategorię produktów o przeznaczeniu medycznym i wspomagającym leczenie. Nasze krzesła wyróżniają się więc funkcją zapobiegającą występowanie wad postawy. Obrotowe krzesła zapewnią więc właściwą postawę dla kręgosłupa, nie powodując dyskomfortu. Dostępne w naszym asortymencie fotele obrotowe wyróżniają się materiałami wysokiej jakości, które zapewniają wytrzymałość i odporność na uszkodzenia. Dzięki solidnej konstrukcji, przemyślanych szczegółach i estetycznemu wykończeniu fotele są gwarancją satysfakcji z wygodnej i komfortowej pracy siedzącej.

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszych krzeseł biur biurowych obrotowych, które zapewnią optymalną pozycję w trakcie pracy. Dzięki temu pracownicy nie będą skarżyć się na doskwierające bóle kręgosłupa, a ich praca stanie się bardziej wydajna!  

fotele ergonomiczne medyczne

fotele biurowe Un

krzesło obrotowe ergonomiczne ST

  Punkt sprzedaży : 53-012 Wrocław, ul. Wyścigowa 58; kontakt: biuro6@meblant.pl

 tel. 605 176 455