Fotele i krzesła specjalistyczne- UN

Oferujemy Państwu specjalistyczne krzesła taborety medyczne, dostosowane do specyfiki różnych zawodów. Pracy w laboratorium czy szpitalu wymaga by krzsło dostosowane było do naszej osoby oraz rodzaju pracy. Bez tego szybko odczujemy dyskomfort i zmęczenie. Z pewnością przełoży się to na naszą wydajność oraz jakość naszej pracy. 

Zamówienia przyjmuje na maila: biuro6@meblant.pl

informacja: 605 176 455

 

UN-KADEN-krzesło medyczne.

Krzesło specjalistyczne Kaden zapewnia pełną regulację wysokości siedziska. Przez producenta wyposażone zostało w komfortowe oparcie wykonane z trwałego tworzywa pokrytego powłoką z polipropylenu w szarym lub zielonym kolorze. Samo krzesło wykonane jest z tworzywa w białym kolorze, a siedzisko pokrywa eko skóra odporna na przetarcia i bardzo łatwa w czyszczeniu. Ciekawym rozwiązaniem jest wyposażenie mocowania oparcia w solidny uchwyt do przestawiania fotela. Uchwyt może także służyć jako wieszak. Dodatkowo krzesło medyczne posiada mechanizm balansujący 3D TILT. Podstawa jezdna krzesła medycznego Kaden wykonana jest z mocnego tworzywa (nylon) i wyposażona w stopki. Regulację wysokości zapewnia metalowy, chromowany podnóżek. Krzesło medyczne znosi wysokie obciążenie do 130 kg. 

fotele specjalistyczne.Fotele i krzesła specjalistyczne- UN

Fotele i krzesła specjalistyczne- UN


Krzesło medyczne Kaden powstało z myślą o osobach, które swoją pracę wykonują w pozycji siedzącej w warunkach wymagających utrzymania wysokiej higieny. Z krzesła medycznego korzystać mogą pracownicy służby zdrowia, ale to wygodne siedzisko dla każdego, komu zależy na estetycznych walorach mobilnego mebla do siedzenia. 

Fotele i krzesła specjalistyczne- UN

 

UN-HALCON- krzesło specjalistyczne

Opis

- Regulacja wysokości siedziska
- Siedzisko i oparcie wykonane z czarnego poliuretanu
- Podstawa jezdna wykonana z mocnego tworzywa (nylon)
- Podnóżek z tworzywa (nylon) z regulacją wysokości
- 2 lata gwarancji
- Maksymalne obciążenie 130 kg

Fotele i krzesła specjalistyczne- UNFotele i krzesła specjalistyczne- UN

Fotele i krzesła specjalistyczne- UN

Fotele i krzesła specjalistyczne- UN