Wózek warsztatowy -WWD

Seria- WWD wózki mobilne

Wózek warsztatowy WWD-A. Cena: 2048 PLN (cena netto) 

Wyposażony jest w blat wykonany ze sklejki o grubości 18 mm z powłoką antypoślizgową oraz 5 szuflad i skrytkę 1-półkową zamykaną drzwiami  1-skrzydłowymi.   Wózek wykonany jest z blachy czarnej o grubości od 0,8mm- 1 mm, malowany farbami proszkowymi (epoksydowo-poliestrowymi) w kolorze RAL 7035 (jasny popiel)- korpus oraz RAL 6033 (miętowy zielony) – szuflady/drzwi. Szuflady przesuwają się po prowadnicach  teleskopowych z blokadą zabezpieczającą przed wypadnięciem. Zamykane są zamkiem centralnym (każdy pion oddzielnie). Drzwi zamykane są zamkiem krzywkowym z ryglowaniem w jednym punkcie. Maksymalne obciążenie prowadnic szuflady: 80kg.
Całość posadowiona na kółkach o średnicy 80mm

Wózek warsztatowy -WWD

 Wózek warsztatowy WWD-B. Cena: 1890 PLN (cena netto)

Wyposażony jest w blat wykonany ze sklejki o grubości 18 mm z powłoką antypoślizgową oraz 4 szuflady i skrytkę 1-półkową zamykaną drzwiami 1-skrzydłowymi.   

Wózek wykonany jest z blachy czarnej o grubości od 0,8mm- 1 mm, malowany farbami proszkowymi (epoksydowo-poliestrowymi) w kolorze RAL 7035 (jasny popiel)- korpus oraz RAL 6033 (miętowy zielony) – szuflady/drzwi. Szuflady przesuwają się po prowadnicach  teleskopowych z blokadą zabezpieczającą przed wypadnięciem. Zamykane są zamkiem centralnym . Drzwi zamykane są zamkiem krzywkowym z ryglowaniem w jednym punkcie. Maksymalne obciążenie prowadnic szuflady: 80kg. Całość posadowiona na kółkach o średnicy 80mm.

Wózek warsztatowy -WWD

 

 Wózek warsztatowy WWD-C. Cena: 1 730 PLN (cena netto)

Wózek warsztatowy wyposażony jest w blat wykonany ze sklejki o grubości 18 mm z powłoką antypoślizgową oraz 2 szuflady i 2 skrytki 1-półkowe zamykane drzwiami 1-skrzydłowymi.    Wózek wykonany jest z blachy czarnej o grubości od 0,8mm- 1 mm, malowany farbami proszkowymi (epoksydowo-poliestrowymi) w kolorze RAL 7035 (jasny popiel)- korpus oraz RAL 6033 (miętowy zielony) – szuflady/drzwi. Szuflady przesuwają się po prowadnicach  teleskopowych z blokadą zabezpieczającą przed wypadnięciem. Każda szuflada zamykana jest oddzielnym zamkiem. Drzwi zamykane są zamkiem krzywkowym z ryglowaniem w jednym punkcie. Maksymalne obciążenie prowadnic szuflady: 80kg. Całość posadowiona na kółkach o średnicy 80mm.

Wózek warsztatowy -WWD

 Wózek warsztatowy WWD-E. Cena: 2 620 PLN (cena netto)

 

Wyposażony jest w blat wykonany ze sklejki o grubości 18 mm z powłoką antypoślizgową oraz szuflad niższych i 2 wyższe.  Wózek wykonany jest z blachy czarnej o grubości od 0,8mm-1mm, malowany farbami proszkowymi (epoksydowo-poliestrowymi) w kolorze RAL 7035 (jasny popiel)- korpus oraz RAL 6033 (miętowy zielony) – szuflady. Szuflady przesuwają się po prowadnicach  teleskopowych z blokadą zabezpieczającą przed wypadnięciem. Zamykane są zamkiem centralnym (każdy pion oddzielnie). Maksymalne obciążenie prowadnic szuflady: 80kg. Całość posadowiona jest na kółkach o średnicy 80mm.

Wózek warsztatowy -WWD

WYMIARY SZAFEK:

szerokość: 1240mm

głębokość:   650mm

wysokość:    916mm