W-Box ekonomiczne meble gabinetowe

Popularna linia mebli gabinetowych

Biuro handlowe i ekspozycja: Wrocław ul. Wyścigowa 56 E. Tel. 71 311 25 54, 605 828 455,  mail: biuro2@meblant.pl

Dostawa i MONTAŻ na terenie całej Polski !

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zestaw mebli gabinetowych W-Box to propozycja dla najbardziej wymagających klientów. Wykonane w kolorach sonoma czekolada lub sangha wenge meble przykuwają wzrok od pierwszej chwili. Biurko wykonane z płyty meblowej grubości 32 mm, z delikatną listwą dekoracyjną w blendzie oraz stopkami i dystansami z aluminium urzeka niepowtarzalnym charakterem. Dołączając do biurka dostawkę z hartowanego, przyciemnianego szkła o grubości 10 mm, uzyskujemy efekt godny najlepszych wzorców wysublimowanej  estetyki. Przestronna komoda z szufladami pomieści niezbędne w pracy dokumenty. Szafki z drzwiczkami ze szkła w aluminiowych ramkach sprawiają, że gabinet staje się niemal drugim domem. Funkcjonalne stoliki okolicznościowe z blatem okrągłym lub kwadratowym uzupełniają ten elegancki, niepowtarzalny zestaw.

Co ważne - zestaw gabinetowy W-Box zdobył nominację do ZŁOTEGO MEDALU Międzynarodowych Targów Poznańskich

     meble gabinetowe W-Box

Zestaw W-Box to oferta dla najbardziej wymagającego Klienta. Wykonane w kolorze kasztan wenge meble przykuwają wzrok od pierwszej chwili (opcjonalnie - możliwe są inne kolory - patrz na dole strony)

Biurko, wykonane z płyty o grubości 32 mm, z delikatną listwą dekoracyjną w blendzie i stopkami w kolorze aluminium nabiera niepowtarzalnego charakteru. Dołączając do biurka dostawkę z hartowanego, przyciemnianego szkła o grubości 10 mm uzyskujemy efekt godny najlepszych wzorców  wyrafinowanej estetyki. 

Przestronna komoda pomieści niezbędne w pracy dokumenty. Szafki z drzwiczkami z przydymionego szkła w aluminiowych ramkach sprawiają, że gabinet staje się "drugim domem".

Funcjonalne stoliki okolicznościowe z blatem okrągłym lub kwadratowym uzupełniają ten niezwykle elegancki zestaw. 

Dostawa mebli na terenie całej Polski.  Przy większych zamówieniach atrakcyjne rabaty !

W-Box

kolory mebli

Opcjonalnie - drzwi i fronty szuflad i inne elementy mogą być na wysoki połysk:

wysoki połyskZAPYTAJ O CENĘ