Lady recepcyjne i biurka VICTOR

BIURO HANDLOWE : Wrocław ul. Wyścigowa 58. 
Tel.  605 828 455 ,  mail: biuro2@meblant.pl

Dostawa na terenie całej Polski

lada recepcyjna Victor

biurko Victor

meble biurowe Victor

Lady recepcyjne  VICTOR należą do systemu mebli zawierającego także szeroką gamę funkcjonalnych mebli biurowych. Ich podstawowe cechy to oryginalne wzornictwo, ergonomia i mobilność. Łukowe kształty oraz możliwość praktycznie dowolnej konfiguracji mebli ułatwiają aranżację przestrzeni biurowej. Metalowe dodatki oraz żaluzje dopełniają wizję nowoczesnego biura. 

CENNIK NETTO - LADY I BIURKA VICTOR

OPIS TECHNICZNY

Meble, systemu VICTOR są propozycją eleganckich, lekkich w formie gabinetów ,centralnych stanowisk pracy, oraz recepcji.
    
Wiodącym elementem architektonicznym w systemie VICTOR są łuki. Blaty robocze, osłony, elementy metalowe są zaokrąglone, tworząc wrażenie lekkości. Szafki gospodarcze i mobilne kontenery dopełniają ofertę.


SZAFY I REGAŁY   
Do systemu Victor proponujemy szafy i regały z systemów PRIMUS lub IDEA NOVA.

BIURKA systemu dostępne są w 3 wersjach:
   - na stelażu płytowym (płyta 25 mm),
   - na stelażu metalowym (stopy z kanałem kablowym),
   - na stelażu metalowym z osłoną perforowaną.
    
W skład systemu mebli VICTOR wchodzą także lady recepcyjne wraz z nadstawkami, dzieki czemu system ten sprawdza się również w rececjach.
    
MATERIAŁY
Meble VICTOR wykonane są z płyt DSP o grubości 25 i 18 mm pokrytych melaminą w szerokiej gamie kolorów. Wszystkie krawędzie elementów wykończone są na gorąco taśmą PCV. Ściany tylne mebli wykonane są z HDF (gr. 3 mm) w kolorze białym i czarnym lub z płyty DSP (gr. 18 mm) w kolorze mebli. Do konstrukcji stołów i biurek używamy również stelaży metalowych produkcji włoskiej.

    
STOŁY I BIURKA

Blaty i nogi wykonane są z DSP o grubości 25 mm w melaminie. Nogi wyposażone są w charakterystyczne regulatory w wykończeniu chrom. Panele przednie wykonane są z DSP (gr.18 mm), a w przypadku paneli łukowych z DSP klejonego warstwowo specjalnym klejem do powierzchni melaminowanych. Biurka występujące w opcji na stelażach metalowych mają panele przednie wykonane z blachy perforowanej. Wszystkie elementy metalowe konstrukcji malowane są farbami proszkowymi na kolory: RAL 9006 (aluminium),RAL 9005 (czarny), RAL 7012 (szary).

    
KONTENERY I POMOCNIKI

Kontenery i pomocniki, podobnie jak stoły, wykonane są z DSP o grubości 25 i 18 mm. Wyposażone są w system szuflad On Side II z tworzywa PP szwedzkiej firmy PLASTUNION lub w opcji: szuflady wykonane z płyty DSP. Kontenery V-111,112,115,116,035,036,037,038 z szufladami z tworzywa wyposażone są w prowadnice kulkowe z pełnym wysuwem. Pozostałe kontenery wyposażone są w prowadnice rolkowe. Wszystkie kontenery zamykane są na zamek centralny. Posiadają kółka jezdne z miękkim bieżnikiem, który zabezpiecza podłogi przed zarysowaniem i ułatwia przesuwanie. Szafka mobilna V-106 nie posiada na wyposażeniu lodówki - istnieje mozliwość jej dokupienia.

AKCESORIA
W meblach używane są wysokiej jakości zawiasy, prowadnice szuflad, zamki i inne akcesoria renomowanych firm europejskich (np. Häfele, Salice, SISO). Wszystkie materiały użyte w produkcji mebli posiadają certyfikaty jakości i higieny. Meble wykonywane są zgodnie z polską normą PN – 92 F – 06000/01 i PN – 92 F - 06000/02.

Szafy oraz stoły pakowane są do transportu w paczki. Kontenery i pomocniki dostarczamy zmontowane.