SYSTEMY TARASOWE, pergole, werandy, car-porty

Najwyższej jakości systemy zabudowy tarasów

BIURO HANDLOWE : Wrocław ul. Wyścigowa 58. 
Tel.  605 828 455 ,  mail: biuro2@meblant.pl

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

systemy tarasowe weranda systemy tarasowe oranżeria

systemy tarasowe weranda car - port

Najwyższej jakości systemy zabudowy tarasów

Jesteśmy przedstawicielem firmy HORTPLANT Techniki w Metalu - renomowanego polskiego producenta wyrobów z metalu.

Oferujemy Państwu eleganckie, trwałe, najwyższej jakości systemy zadaszeń oraz zabudowy tarasów. 

Materiały konstrukcyjne to aluminium, poliwęglan, szkło bezpieczne, kompozyty drewniane WPC.

Zapewniamy wysokiej jakości usługi przy atrakcyjnych warunkach cenowych i terminie realizacji. Podążamy za światowymi trendami i sukcesywnie wprowadzamy je na polski rynek. 

Priorytetem Firmy jest przede wszystkim satysfakcja i zadowolenie klientów. Cechuje nas kreatywność oraz indywidualne podejście do każdego projektu. Zapewniamy wysoki poziom obsługi klienta oraz terminowość realizacji. Służymy wiedzą na każdym etapie realizacji zlecenia, wykonując je zawsze z pełnym zaangażowaniem i sztuką budowlaną. Współpracujemy z wieloma renomowanymi biurami projektowymi oraz firmami branżowymi. 

Producent dysponuje halą przemysłową z nowoczesnym parkiem maszyn, wykwalifikwaną załogą oraz własnym transportem.

Zapewniamy montaż wybranego produktu ( np. werandy, zadaszenia, car-portu) w ciągu 1-2 dni.
Od klienta oczekujemy przygotowanego podłoża (fundamentu). Nie jesteśmy firmą budowlaną / betoniarską - świadczymy tylko usługi montażowe.

Miejsce w którym dom łączy się z ogrodem

Szczególnie dzisiaj zdajemy sobie sprawę, jak istotne są chwile spędzone z najbliższymi. Dosłownie z miesiąca na miesiąc coraz bardziej popularne staje się wprowadzanie na tarasy aranżacji znanych typowo z wnętrz – mebli i dodatków. Te jakże ważne dla nas chwile, które bardzo często zakłócają niekorzystne warunki atmosferyczne, takie jak: prażące słońce, porywisty wiatr, a nawet ulewne opady. W takich okolicznościach nasza oaza spokoju staje się bezużyteczna dlatego coraz większą popularnością cieszą się różnego rodzaju zadaszenia tarasowe. Odpowiednio zaaranżowana przestrzeń zachęca do spędzania wolnych chwil w przydomowym ogrodzie. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele materiałów wykorzystywanych na zadaszenie. Nasza firma stawia na wysoką jakość, wykorzystując do tego celu szkło, poliwęglan, aluminium i kompozyty drewniane WPC, które doskonale wpisują się w obecne trendy.