Stoły warsztatowe KM

seria WD

Stoły warsztatowe

Warsztaty i inne pomieszczenia tego typu powinny być wyposażone w odpowiednie meble zapewniające komfort podczas pracy oraz bezpieczeństwo. Niezwykle istotna jest trwałość mebli warsztatowych oraz ergonomiczne kształty, możliwość bezproblemowego przestawiania mebli w zależności od potrzeb użytkownika. Dowolna konfiguracja mebli i systemy modułowe pozwolą stworzyć obszar roboczy zgodnie z preferencjami i zapotrzebowaniem.

Nasz asortyment to gwarancja bezpieczeństwa, ergonomii oraz wygody w codziennym użytkowaniu

 

Stół wykonany jest z profili metalowych z blachy o grubości 2 mm, wyposażony w blat ze sklejki o grubości 40 mm. Możliwość wyposażenia w regulowane stopki. Półki są z blachy o grubości 1 mm, wzmocnione dodatkowo profilem.Malowany jest farbami proszkowymi (epoksydowo-poliestrowymi) w kolorze RAL7035, szuflady w kolorze RAL6033.


Inne ustawienia poszczególnych elementów na zapytanie. 

Wykonane jest z profili metalowych z blachy o grubości 1,5mm. Oświetlenie stanowi świetlówka 36W w zamkniętej oprawie, włączana przy pomocy włącznika łańcuszkowego. Całość przykręcana jest do skrajnych słupków nadstawki. Malowane jest farbami proszkowymi (epoksydowo-poliestrowymi) w kolorze RAL 7035 (jasny popiel)

 Oświetlenie do stołu warsztatowego 2 i 3- modułowego 

 

Nadstawki

Nadstawka wykonana jest z profili metalowych, wyposażona w pięć paneli perforowanych, które umożliwiają montaż dodatkowego wyposażenia (np. uchwyty na wkrętaki, klucze, pojemniki). Nadstawka posiada jedną szafkę z półką. Malowana jest farbami proszkowymi (epoksydowo-poliestrowymi) w kolorze RAL7035, a drzwi szafki w kolorze RAL6033.

 

Nakładka gumowa na blat stołu warsztatowego 3-modułowego
 
Nakładka wykonana jest z gumy ryflowanej o grubości 3mm, przyklejanej do blatu stołu warsztatowego.