OLLI - sofy, fotele, pufy

Linia mebli tapicerowanych do firm i hoteli

SPRZEDAŻ: Wrocław ul. Wyścigowa 58. 
tel. 605 828 455  mail: biuro2@meblant.pl

EKSPRESOWE TERMINY (nawet 7-10 DNI) na meble kolekcji MS.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolekcja OLLI obejmuje wygodne, opływowe w kształcie sofy 2-osobowe i fotele umieszczone na stelażach z rurek giętych. Odpowiednio wyprofilowane oparcie i głębokie siedzisko gwarantują komfort wypoczynku. Dopełnieniem kolekcji OLLI jest pufa. Prosta forma tych mebli znakomicie sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach.
Sofy z kolekcji OLLI odznacza wygoda użytkowania oraz opływowe kształty, dodające wnętrzu nowoczesności. Odpowiednio wyprofilowane oparcie i głębokie siedzisko gwarantują komfort wypoczynku. Umieszczone są na stelażach z rurek giętych dostępnych w kolorach: chrom, czarny i aluminium.
Fotele z kolekcji OLLI, tak jak i sofy, zaprojektowane są w duchu nowoczesności i komfortu użytkowania. Głębokie i odpowiednio wyprofilowane oparcie umieszczone jest na stelażu z rurek giętych w trzech kolorach: chrom, czarny oraz aluminium.
Pufa z kolei stanowi doskonałe uzupełnienie całej kolekcji, umożliwiając jeszcze większy komfort użytkowania. Wystarczy wygodnie ułożyć się w fotelu lub na sofie i swobodnie ułożyć nogi na pufie i już można w pełni cieszyć się zasłużonym wypoczynkiem. W przypadku nadprogramowego gościa, pufa może służyć po prostu jako dodatkowe miejsce do siedzenia.

Gwarancja na meble OLLI to 5 lat na konstrukcję i 3 lata na obicie.

Zapewniamy bezpłatny transport na terenie Polski.

MA-ON sofa fotel pufa

MA-ON sofa fotel pufa

sofa MA-ON

MA-ON wymiary

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

WZORNIK OBIĆ - kliknij w obrazek:

wzornik obić

NOWOŚĆ - można też zamawiać meble z tkanin łatwoczyszczących PERSEMPRA.

 Teraz łatwo wyczyścisz plamy z: kawy, soków, wina, pisaków, sadzy, wosku itd

 Tkaniny te posiadają NANO STOP SYSTEM. To nowoczesna, zaawansowana technologia oparta na nanocząsteczkach, utrudniająca wnikanie w tkaninę rozlanych płynów oraz pozwalająca skutecznie usuwać wszelkiego rodzaju plamy suche. Dzięki przeniesieniu procesu zabezpieczania tkaniny na wczesny etap jej produkcji każde pojedyncze włókno jest zabezpieczone w najlepszy możliwy sposób. Efektem jest nie tylko jeszcze intensywniejsza, ale również dłuższa ochrona tkaniny, pozwalająca na bezstresowe i bardzo komfortowe korzystanie z sofy, narożnika czy ulubionego fotela.

JAK CZYŚCIC TKANINY PERSEMPRA ? KLIKNIJ FILMY (poniżej)

tkaniny łatwoczyszczczące

WZORNIK kolorów - kliknij:

tkaniny plamoodporne