MA-ON - sofy, fotele, pufy

Linia mebli tapicerowanych do firm i hoteli

Kolekcja MA-ON obejmuje wygodne, opływowe w kształcie sofy 2-osobowe i fotele umieszczone na stelażach z rurek giętych. Odpowiednio wyprofilowane oparcie i głębokie siedzisko gwarantują komfort wypoczynku. Dopełnieniem kolekcji MA-ON jest pufa. Prosta forma tych mebli znakomicie sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach.
Sofy z kolekcji MA-ON odznacza wygoda użytkowania oraz opływowe kształty, dodające wnętrzu nowoczesności. Odpowiednio wyprofilowane oparcie i głębokie siedzisko gwarantują komfort wypoczynku. Umieszczone są na stelażach z rurek giętych dostępnych w kolorach: chrom, czarny i aluminium.
Fotele z kolekcji MA-ON, tak jak i sofy, zaprojektowane są w duchu nowoczesności i komfortu użytkowania. Głębokie i odpowiednio wyprofilowane oparcie umieszczone jest na stelażu z rurek giętych w trzech kolorach: chrom, czarny oraz aluminium.
Pufa z kolei stanowi doskonałe uzupełnienie całej kolekcji, umożliwiając jeszcze większy komfort użytkowania. Wystarczy wygodnie ułożyć się w fotelu lub na sofie i swobodnie ułożyć nogi na pufie i już można w pełni cieszyć się zasłużonym wypoczynkiem. W przypadku nadprogramowego gościa, pufa może służyć po prostu jako dodatkowe miejsce do siedzenia.

Gwarancja na meble MA-ON to 5 lat na konstrukcję i 3 lata na obicie.

Zapewniamy bezpłatny transport na terenie Polski.

MA-ON sofa fotel pufa

MA-ON sofa fotel pufa

sofa MA-ON

MA-ON wymiary


WZORNIKI OBIĆ na dole strony: SOFY i FOTELE serii MS .