Lady recepcyjne

Systemy modułowych lad recepcyjnych i meble uzupełniające

BIURO HANDLOWE : Wrocław ul. Wyścigowa 58. 
Tel.  605 828 455,  71 311 25 54   ,  mail: biuro2@meblant.pl

Dostawa na terenie całej Polski !

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

lady recepcyjne L-Box, szafy aktowe i regały

lada L-Box z wysoką nadstawką Lada recepcyjna L-Box - wersja z podwyższoną nadstawką

lada recepcyjna L-Box - moduł prosty  lada recepcyjna L-Box - moduł łukowy

Lada L-Box (moduły łukowe i proste z nadstawkami) - kolor kasztan wenge 

Lady systemu L-Box wykonane są z płyty meblowej gr. 18 mm. Blaty o gr. 25 mm (w kolorze kasztan wenge - 32 mm).Krawędzie oklejone obrzeżem PVC. Metalowe listwy ozdobne we frontach dolnych   i (opcjonalnie) górnych. Reprezentacyjny wygląd. Solidne, trwałe, funkcjonalne. Można z nich zestawić stanowiska recepcyjne w różnych konfiguracjach.

Można zamawiać lady w wersji do obsługi na stojąco - o wys. blatu roboczego 90 cm - cena wtedy bez zmian.

Dostępne kolory są do obejrzenia na końcu katalogu lad i nadstawek - na dole strony. Na życzenie wysyłamy pocztą próbki kolorów.

L-Box

szafy do recepcji L-Box

KOLORYSTYKA:

kolory mebli D-Box

Opcjonalnie - drzwi i fronty szuflad i inne elementy mogą być na wysoki połysk:

wysoki połysk

Proponujemy wybranie odpowiedniej lady recepcyjnej dla Państwa firmy lub instytucji spośród przedstawionych obok systemów ladowych, których jesteśmy dystrybutorem. Znajdują one zastosowanie zarówno w przestronnych holach dużych biurowców jak i w pomieszczeniach o dość ograniczonej przestrzeni.

Lady recepcyjne z naszej oferty dostępne są w wielu wymiarach, wariantach ustawienia i różnej kolorystyce. Różnią się także poziomami cenowymi.

Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów. Zamówione meble dostarczamy w dowolne miejsce na terenie kraju. Niektóre lokalizacje, wśrod nich Warszawa - transport gratis. Zapewniamy takze profesjonalny montaż i ustawienie zakupionej lady.

Chętnie odpowiemy - mailowo lub telefonicznie - na wszystkie Państwa pytania dotyczące przedstawionych mebli, ich ceny czy czasu realizacji zamówienia.

Polecamy również: Sofy, fotele i kanapy do recepcji 

Pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Z tego powodu recepcja jest zawsze tym miejscem w każdej firmie, na które warto zwrócić szczególną uwagę. Jeśli klienci i partnerzy odwiedzający Państwa firmę mają nabrać przekonania, że trafili pod właściwy adres, to w recepcji nie może zabraknąć lad recepcyjnych systemu L-Box.

L-Box to funkcjonalny zestaw lad prostych i łukowych z nadstawkami. To także kilkanaście rodzajów szaf i regałów oraz uchwyty mocowane w metalowych listwach ozdobnych. Bogaty wybór elementów dostępnych w ramach serii sprawia, że meble L-Box doskonale nadają się do każdego rodzaju pomieszczenia.

Lady recepcyjne L-Box to eleganckie, praktyczne i trwałe rozwiązanie. Meble są prawdziwą ozdobą każdego holu,  hotelu, pensjonatu, przychodni, kancelarii prawniczej oraz każdego miejsca, gdzie liczy się profesjonalny i godny zaufania wizerunek.