Lady recepcyjne

Do biur, przychodni i gabinetów, salonów kosmetycznych

BIURO HANDLOWE : Wrocław ul. Wyścigowa 58. 
Tel.  605 828 455 ,  mail: biuro2@meblant.pl

Dostawa na terenie całej Polski !

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Systemy lad recepcyjnych

Jesteśmy dystrybutorem, a także producentem lad recepcyjnych oraz systemów ladowych dla firm i instytucji.

Lady z naszej oferty znajdują one zastosowanie zarówno w przestronnych holach dużych biurowców, jak i w pomieszczeniach o dość ograniczonej przestrzeni.

Lady recepcyjne z naszej oferty dostępne są w wielu wymiarach, wariantach ustawienia i różnej kolorystyce. Różnią się także poziomami cenowymi.

Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów. Zamówione meble dostarczamy bezpłatnie w dowolne miejsce na terenie kraju. Zapewniamy także profesjonalny montaż i ustawienie zakupionej lady.

Chętnie odpowiemy - mailowo lub telefonicznie - na wszystkie Państwa pytania dotyczące przedstawionych mebli, ich ceny czy czasu realizacji zamówienia.

Lada recepcyjna L-Box System lad i mebli recepcyjnych L-BOX                                            

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

lada recepcyjna Svenbox biała

Lada recepcyjna L-Box  Lada recepcyjna L-Box

Lady recepcyjne i meble biurowe SVENBOX - DOSTĘPNE OD RĘKI W KOLORZE CALVADOS

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ovo MDD lada recepcyjnaOvo MDD

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DOSTAWA MEBLI NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

Proponujemy wybranie odpowiedniej lady recepcyjnej dla Państwa firmy lub instytucji spośród przedstawionych obok systemów ladowych, których jesteśmy producentem lub dystrybutorem. Znajdują one zastosowanie zarówno w przestronnych holach dużych biurowców jak i w pomieszczeniach o dość ograniczonej przestrzeni.

Lady recepcyjne z naszej oferty dostępne są w wielu wymiarach, wariantach ustawienia i różnej kolorystyce. Różnią się także poziomami cenowymi.

Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów. Zamówione meble dostarczamy bezpłatnie w dowolne miejsce na terenie kraju. Zapewniamy takze profesjonalny montaż i ustawienie zakupionej lady.

Chętnie odpowiemy - mailowo lub telefonicznie - na wszystkie Państwa pytania dotyczące przedstawionych mebli, ich ceny czy czasu realizacji zamówienia.

Polecamy też krzesła i fotele biurowe (kliknij w link).

Polecamy również: Sofy, fotele i kanapy do recepcji