ONLY - sofy, fotele i pufy

Biuro handlowe: Wrocław ul. Wyścigowa 58. 

tel. 71 311 25 54,  605 828 455  mail: biuro2@meblant.pl

Dostawa gratis na terenie całej Polski !

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolekcja ONLY obejmuje wygodne, opływowe w kształcie sofy 2-osobowe i fotele umieszczone na stelażach z rurek giętych. Odpowiednio wyprofilowane oparcie i głębokie siedzisko gwarantują komfort wypoczynku. Dopełnieniem kolekcji ONLY jest pufa. Prosta forma tych mebli znakomicie sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach.
Sofy z kolekcji ONLY odznacza wygoda użytkowania oraz opływowe kształty, dodające wnętrzu nowoczesności. Odpowiednio wyprofilowane oparcie i głębokie siedzisko gwarantują komfort wypoczynku. Umieszczone są na stelażach z rurek giętych dostępnych w kolorach: chrom, czarny i aluminium. Idealnie sprawdzają się jako sofu do salonu fryzjerskeigo i poczekalni.
Fotele z kolekcji ONLY, tak jak i sofy, zaprojektowane są w duchu nowoczesności i komfortu użytkowania. Głębokie i odpowiednio wyprofilowane oparcie umieszczone jest na stelażu z rurek giętych w trzech kolorach: chrom, czarny oraz aluminium.
Pufa z kolei stanowi doskonałe uzupełnienie całej kolekcji, umożliwiając jeszcze większy komfort użytkowania. Wystarczy wygodnie ułożyć się w fotelu lub na sofie i swobodnie ułożyć nogi na pufie i już można w pełni cieszyć się zasłużonym wypoczynkiem. W przypadku nadprogramowego gościa, pufa może służyć po prostu jako dodatkowe miejsce do siedzenia.

Gwarancja na meble ONLY to 5 lat na konstrukcję i 3 lata na obicie.

Zapewniamy bezpłatny transport na terenie Polski.

sofy do salonu kosmetycznego lokalu klubu

sofy do salonu kosmetycznego lokalu poczekalni  sofy do salonu kosmetycznego lokalu klubu

sofy do salonu kosmetycznego lokalu klubu

sofy Only wymiary

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

WZORNIK OBIĆ (klinkij w obrazek)

wzornik obić MS