Meble pracownicze K-BOX podwyższony standard

UWAGA - transport GRATIS mebli K-Box do Warszawy, Wrocławia i okolic przy zamówieniu za min. 2000 zł. Przy większych zamówieniach termin realizacji do 7-10 dni.

Na życzenie wykonujemy wizualizacje z wymiarami mebli biurowych K-Box.

EKSPOZYCJA I SPRZEDAŻ: Wrocław ul. Wyścigowa 58.  Tel. 605 828 455,  71 311 25 54 mail: biuro2@meblant.pl

meble biurowe K-Box
Meble biurowe K-Box na naszej ekspozycji.

System mebli biurowych K-Box to praktyczne i efektowne rozwiązanie, które może być wykorzystane w powierzchni biurowej o dowolnej wielkości. Modułowa budowa szaf, regałów i biurek pozwala na dowolną aranżację poniszczenia, natomiast zastosowane rozwiązania funkcjonalne stwarzają komfortowe warunki do pracy z uwzględnieniem zasad ergonomii.

Kilka rodzajów blatów do samodzielnego zastosowania, bogata gama szaf i regałów - z drzwiami i bez nich, a także dostawki, łączniki oraz prowadnice rolkowe w każdej szufladzie – bogata oferta elementów dostępnych w ramach zestawu K-Box sprawia, że tylko od Państwa zależy wygląd i charakter urządzanego tymi meblami biura.

Solidne wykonanie oraz wykorzystane przy produkcji materiały sprawiają, że otrzymują Państwo wysokiej jakości produkt, dostępny w atrakcyjnej cenie i w krótkim terminie realizacji.

K-Box

  Meble biurowe K-Box

Meble biurowe K-Box  to wysoki standard estetyczny i wytrzymałość - meble wykonane są z płyty meblowej 18 mm, blaty biurek i wieńce górne szaf i regałów z płyty gr. 25 mm,  krawędzie oklejone obrzeżem PCV, szafy, regały z drzwiami i kontenery zamykane na klucz, fronty drzwi ze wstawkami metalowymi, uchwyty do drzwi i szuflad o nowoczesnej linii, grube plecy z płyty 18 mm w kolorze mebli

Meble dostępne w 10 kolorach (KOLORYSTYKA -patrz na dole strony). Na życzenie wysyłamy pocztą próbki kolorów.

DOSTAWA MEBLI NA TERENIE CAŁEJ POLSKI. Przy większych zamówieniach atrakcyjne rabaty !

Polecamy też Krzesła pracownicze i fotele gabinetowe (kliknij w link).

K-Box

ZAPYTAJ O CENĘ 

(Kliknij w wybrany obrazek aby zobaczyć wymiary i cenę danego mebla)