Meble kuchenne MODUŁ

Szafki kuchenne do samodzielnego projektowania zabudowy kuchennej. Propozycja skierowana jest do osób ceniących najwyższą jakość produktu.


Podstawową zaletą szafek modułowych jest mozliwość kompozycji według swoich potrzeb i możliwości aranżacyjnych pomieszczenia kuchennego. Mogą Państwo korzystać z bogatej bazy105 szafek w różnych cenach. Daje to możliwość zaprojektowania kuchni w odpowieniej cenie dla założonego budżetu; 22 rodzaje szafek dolnych i 16 rodzai szafek górnych. To co wyróżnia szafki MODUŁ to podział na trzy szuflady o róznych wysokościach z prowadnicami TANDEMBOX firmy BLUM. Kazda z nich ma optymalnie dobrana wysokość do najczęściej przechowywanych przedmiotów i produktów w kuchni takich jak sztućce, cukier, słoiki o poj. 900 ml, kawa 0,5kg, napoje w kartonach, olej i garnki o poj 10 l.

 Punkt sprzedaży:Wrocław;  ul. Wyścigowa 58, tel 71 390 84 73, 

605 176 455; mail: biuro6@meblant.pl

Katalog systemu MODUŁ fronty połysk<<KATALOG

meble kuchenne Wrocław

 

kuchnia Moduł

Szafki z systemu mebli paczkowanych do samodzielnego montażu. Idealna propozycja dla osób, które chcą zaoszczędzić nie małą kwotę. Zazwyczaj koszt montażu to 20-25% ceny kuchni. Same zmontowanie mebli to czysta przyjemność- każda szafka zapakowana z wszystkimi potrzebnymi elementami.