X-Box Meble gabinetowe

BIURO HANDLOWE : Wrocław ul. Wyścigowa 58. 
Tel.  605 828 455, 605 176 455  mail: biuro2@meblant.pl

Dostawa na terenie całej Polski !

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

meble gabinetowe X-Box

meble gabinetowe X-Box

blat czarny meshUnikalną cechą mebli X-Box jest blat biurka - laminat HPL czarny mesh - ze strukturą 3D zmieniającą wygląd wraz z kątem patrzenia

Meble gabinetowe systemu X-Box to odważna i elegancka stylizacja stworzona z myślą o osobach nowoczesnych i dynamicznych, które cenią sobie ponadstandardowe i niecodzienne rozwiązania. W tym wariancie nowoczesne wzornictwo, elegancja i rozwiązania funkcjonalne znajdują się w doskonałych proporcjach.
Uwagę gości odwiedzających gabinet z pewnością przykuje połączenie jasnego i ciemnego dębu z elementami połysku oraz metalem. Modułowy charakter projektu sprawia, że użytkownik mebli X-Box ma niemalże nieograniczoną swobodę przy aranżowaniu przestrzeni biurowej.
Pomimo odważnego wzornictwa meble zapewniają pełen komfort pracy, pozwalając na przechowywanie niezbędnych dokumentów i jednocześnie łatwy do nich dostęp. Wykonane z najlepszych materiałów meble pozwalają na wieloletnią eksploatację i są przykładem meblarskiego kunsztu na najwyższym poziomie.
Jeśli zaś potrzebują Państwo któregoś z elementów w wymiarach innych niż podane, zrealizujemy takie zamówienie po uzgodnieniu z nami szczegółów.

X-Box cennik netto

kolory mebli