W-BOX meble gabinetowe

BIURO HANDLOWE : Wrocław ul. Wyścigowa 58. 
Tel.  605 828 455 ,  mail: biuro2@meblant.pl

Dostawa na terenie całej Polski !

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zestaw mebli gabinetowych W-Box to propozycja dla najbardziej wymagających klientów. Wykonane w kolorach sonoma czekolada lub sangha wenge meble przykuwają wzrok od pierwszej chwili. Biurko wykonane z płyty meblowej grubości 32 mm, z delikatną listwą dekoracyjną w blendzie oraz stopkami i dystansami z aluminium urzeka niepowtarzalnym charakterem. Dołączając do biurka dostawkę z hartowanego, przyciemnianego szkła o grubości 10 mm, uzyskujemy efekt godny najlepszych wzorcówwysublimowanej  estetyki. Przestronna komoda z szufladami pomieści niezbędne w pracy dokumenty. Szafki z drzwiczkami ze szkła w aluminiowych ramkach sprawiają, że gabinet staje się niemal drugim domem. Funkcjonalne stoliki okolicznościowe z blatem okrągłym lub kwadratowym uzupełniają ten elegancki, niepowtarzalny zestaw.

Co ważne - zestaw gabinetowy W-Box zdobył nominację do ZŁOTEGO MEDALU Międzynarodowych Targów Poznańskich

     meble gabinetowe W-Box

Meble nominowane do Złotego Medalu na Międzynarodowych Targach Poznańskich (Targi Mebli Biurowych i Wyposażenia Biur BIURO 2007)

Zestaw W-Box to oferta dla najbardziej wymagającego Klienta. Wykonane w kolorze kasztan wenge meble przykuwają wzrok od pierwszej chwili (opcjonalnie - możliwe są inne kolory - patrz na dole strony)

Biurko, wykonane z płyty o grubości 32 mm, z delikatną listwą dekoracyjną w blendzie i stopkami w kolorze aluminium nabiera niepowtarzalnego charakteru. Dołączając do biurka dostawkę z hartowanego, przyciemnianego szkła o grubości 10 mm uzyskujemy efekt godny najlepszych wzorców  wyrafinowanej estetyki. 

Przestronna komoda pomieści niezbędne w pracy dokumenty. Szafki z drzwiczkami z przydymionego szkła w aluminiowych ramkach sprawiają, że gabinet staje się "drugim domem".

Funcjonalne stoliki okolicznościowe z blatem okrągłym lub kwadratowym uzupełniają ten niezwykle elegancki zestaw. 

Dostawa mebli na terenie całej Polski.  Przy większych zamówieniach atrakcyjne rabaty !

w-box meble gabinetowe

kolory mebli

(Kliknij w wybrany obrazek aby zobaczyć wymiary i cenę danego mebla)

ZAPYTAJ O CENĘ