V-BOX meble gabinetowe

BIURO HANDLOWE : Wrocław ul. Wyścigowa 58. 
Tel.  605 828 455 ,  mail: biuro2@meblant.pl

Dostawa na terenie całej Polski !

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nowoczesne wzornictwo oraz najwyższa jakość wykonania – właśnie te cechy charakteryzują system mebli gabinetowych V-Box. Ten nagradzany na zagranicznych i krajowych targach produkt stwarza doskonałe warunki do pracy i pomaga budować profesjonalny wizerunek każdej firmie.

Elementem wyróżniającym meble gabinetowe z serii V-Box jest wykorzystanie zróżnicowanej oferty elementów bryłowych. To właśnie one oraz nowoczesne rozwiązania funkcjonalne i ergonomiczne, zastosowane przy projektowaniu systemu, pozwalają na lepsze i bardziej wydajne wykorzystanie umeblowanej przestrzeni.

Precyzyjnie dobrana kompilacja barw, szkła i aluminium sprawia, że pomimo nowoczesnego designu meble V-Box są niezwykle eleganckie i podnoszą prestiż każdegogabinetu , do którego są wstawione.

Zestaw Gabinetowy V-Box zdobył ZŁOTY MEDAL Międzynarodowych Targów Poznańskich 

meble gabinetowe V-Box

Zestaw gabinetowy V-BOX to meble charakteryzujące się wysoką jakością wykonania, nowoczesną stylistyką i funkcjonalnością. Kluczowym elementem, dającym przewagę nad konkurencją to fakt bogatej oferty elementów bryłowych, dających dużą możliwość tworzenia najlepszych warunków do pracy oraz maksymalnego wykorzystania powierzchni gabinetowych.
Prócz elementów ergonomiki jak również funkcjonalności, meble V-BOX to nowoczesne wzornictwo. Na atrakcyjność zestawu V-BOX ma przede wszystkim wpływ zastosowanie kolorów oraz połączenie szkła i aluminium tworząc formę przyjazną dla oka. Zestaw ten charakteryzuje elegancją oraz lekką formą. 

Biurko z blatem o grubości 40 mm, z delikatną listwą dekoracyjną  i aluminiowymi obudowami nóg nabiera niepowtarzalnego charakteru. Dołączając do biurka dostawkę z hartowanego, przyciemnianego szkła o grubości 10 mm uzyskujemy efekt godny najlepszych wzorców  wyrafinowanej estetyki. 

Przestronne komody (w 3 wersjach długości) pomieszczą niezbędne w pracy dokumenty. Komody są dostępne także w wersji z drzwiami całkowicie przeszklonymi. Szafki z drzwiczkami z przydymionego szkła w aluminiowych ramkach sprawiają, że gabinet staje się "drugim domem".

Funcjonalne stoliki okolicznościowe z blatem okrągłym lub kwadratowym uzupełniają ten niezwykle elegancki zestaw. 

Dostawa na terenie całej Polski. Przy większych zamówieniach atrakcyjne rabaty !

V-Box cennik netto

kolory mebli

(Kliknij w wybrany obrazek aby zobaczyć wymiary i cenę danego mebla)

ZAPYTAJ O CENĘ