Meble do aptek i sklepowe

Meble do ekspedycji, receptury, magazynu i zaplecza socjanego

Meble do aptek

Projektujemy i wykonujemy meble do aptek. Posiadamy w ofercie podświetlane systemy ekspozycji leków i kosmetyków. Szuflady wykonujemy  z systemem segregacji leków. W naszym asortymencie znajdą państwo specjalistyczne meble do receptury oraz na zaplecze socjalne i magazynowe.  Do tej pory wykonaliśmy 109 aptek. Oferujemy szuflady głębokiego skladowania.  Zapraszamy do zapytań.

System ekspozycji z oświetleniem LED  

System stelaży z oświetleniem lED

INFORMACJE O SYSTEMIE "MEBLOFARM"

  • KONSTRUKCJA MEBLI-KORPUSY

Korpusy mebli wykonywane są z płyty melaminowej w klasie higieny E-1. Wąskie krawędzie wykończone są okleiną PCV dobraną do koloru korpusu lub też na życzenie w kolorze innym. Boki korpusu posiadają otwory nawiercone co 32 mm. Otwory te umożliwiają pełną regulację położenia półek oraz zamocowania zawiasu lub prowadnicy szuflady w przypadku zmiany konfiguracji mebla.

  • FRONTY

Fronty szufladowe, drzwiowe oraz fronty lady i witryn ladowych wykonywane są standardowo z płyty melaminowej w klasie higieny E-1. Krawędzie wykończone okleiną PCV.  Istnieje możliwość stosowania frontów z innych materiałów.

  • SZUFLADY I SEGREGACJA LEKÓW

Wnętrza szuflad wykonywane są z płyty melaminowej białej, podzielone w kierunku prostopadłym do frontu. Przegrody grub. 3 mm, białe, wstawiane są równolegle do frontu za pomocą listew segregacyjnych z możliwością przestawiania co 16mm. Mocne połączenia kołkowe elementów szuflad zapewniają ich nierozerwalność podczas intensywnej pracy. Amortyzacja i cicha praca dosuwu szuflady zapewniona jest przez specjalne amortyzatory lub hamulce. Standardowo stosowane są prowadnice z opcją pełnego wysuwu. 

  • OKUCIA MEBLI

Prowadnice i zawiasy dostarcza austriacka firma "Blum"-światowy lider zapewniający niezawodność i komfort użytkowania. Uchwyty metalowe z trwałą powłoką galwaniczną. Zamki matelowe, patentowe.

Oferta niniejsza nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Producent zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian konstrukcyjnych w oferowanych meblach, nie zmieniając ich ogólnego charakteru.