Meble pracownicze C-BOX - podwyższony standard

UWAGA - transport GRATIS mebli C-Box do Warszawy, Wrocławia i okolic przy zamówieniu za min. 2000 zł. Przy większych zamówieniach termin realizacji do 7-10 dni.

EKSPOZYCJA I SPRZEDAŻ: Wrocław ul. Wyścigowa 58.  Tel. 71 311 25 54 mail: biuro2@meblant.pl

Meble biurowe i gabinetowe C-Box zostały stworzone z myślą o osobach które cenią sobie wysoką jakość w przyzwoitej cenie. Grube na 25 mm blaty oraz szafy wyposażone opcjonalnie w drzwi szklane, w aluminiowych ramkach, mogą z powodzeniem pełnić rolę zestawu mebli gabinetowych, który będzie ozdobą każdego pomieszczenie biurowego.

Zestaw mebli typu C-Box umożliwia dowolne konfigurowanie poszczególnymi elementami zestawu, w tym wykorzystanie atrakcyjnych dostawek z łukowatym blatem. Wszystkie szafy i regały z drzwiczkami zostały wyposażone w zamki meblowe, a kontenery w zamki centralne. W szufladach zastosowano prowadnice rolkowe o wysokiej trwałości.

Meble biurowe C-Box to eleganckie i praktyczne rozwiązanie. Dzięki użytym materiałom i solidnemum wykonaniu pozostaną modne i sprawne przez długie lata.

meble biurowe i gabinetowe C-Box

.

Eleganckie i wytrzymałe meble biurowe C-Box - mogą też pełnić funkcje mebli gabinetowych.

Meble biurowe C-Box  to oprócz estetyki wykonania także podwyższona wytrzymałość - meble wykonane są z płyty meblowej 18 mm, blaty biurek i wieńce górne szaf i regałów z płyty gr. 25 mm,  krawędzie oklejone obrzeżem PCV, szafy, regały z drzwiami i kontenery zamykane na klucz, grube plecy z płyty 18 mm w kolorze mebli. 

W tym systemie szafy i regały można ustawiać na wieńcach dolnych z nogami o wys. 10 cm. Drzwi szaf i regałów mogą być również ze szkła przydymionego w aluminiowych ramkach.

Stelaże biurek mogą mieć kolor jasnoszary lub czarny.

Meble dostępne w 10 kolorach (KOLORYSTYKA - patrz na dole strony). Na życzenie wysyłamy pocztą próbki kolorów.

Dostawa mebli na terenie całej Polski.  Przy większych zamówieniach atrakcyjne rabaty !

Polecamy też Krzesła pracownicze i fotele gabinetowe (kliknij w link).

CENNIK NETTO I BRYŁY MEBLI - MEBLE C-BOX

ZAPYTAJ O CENĘ 

(Kliknij w wybrany obrazek aby zobaczyć wymiary i cenę danego mebla)