Lady recepcyjne BS

System lad i nadstawek recepcyjnych

 N-BOX                                                                                      

to lady recepcyjne kreujące pozytywny wizerunek firmy, od momentu przekroczenia jej progów. Zestaw posiada dużą możliwość konfiguracji ustawień, dzięki szerokiej, różnorodnej gamie brył wchodzących w jego skład. Dzięki temu daje on szerokie pole do popisu podczas zagospodarowania przestrzeni recepcji. W myśl zasady "liczy się korzystne pierwsze wrażenie" - wszystkie elementy lad recepcyjnych tej serii zostały wykonane z najwyższą pieczołowitością o najdrobniejsze detale.

Lady recepcyjne BS

 

 L-BOX                                                                                        

L-BOX lada recepcyjna

Lada L-Box (moduły łukowe i proste z nadstawkami) - kolor kasztan wenge 

Lady systemu L-Box wykonane są z płyty meblowej gr. 18 mm. Blaty o gr. 25 mm (w kolorze kasztan wenge - 32 mm).Krawędzie oklejone obrzeżem PVC. Metalowe listwy ozdobne we frontach dolnych   i (opcjonalnie) górnych. Reprezentacyjny wygląd. Solidne, trwałe, funkcjonalne. Można z nich zestawić stanowiska recepcyjne w różnych konfiguracjach.

Można zamawiać lady w wersji do obsługi na stojąco - o wys. blatu roboczego 90 cm - cena wtedy bez zmian.

Szafy, regały, stoliki i inne meble do wyposażenie recepcji (kliknij aby zobaczyć).Wymiary do obejrzenia po kliknięciu w wybrany obrazek poniżej (do koloru   kasztan wenge dopłata 10 % - blaty w tym kolorze mają grubość 32 mm).

Dostępne kolory są do obejrzenia na końcu katalogu lad i nadstawek - na dole strony. Na życzenie wysyłamy pocztą próbki kolorów.

ZAPYTAJ O CENĘ 

 

 M-BOX                                                                                       

to lady recepcyjne łączące w sobie elegancję i pragmatyzm. Podczas projektowania tej serii celem, który nam przyświecał było stworzenie recepcji, która potrafiłaby zarazem wywrzeć wrażenie na odwiedzających firmę gościach, jak i zapewnćiała komfortowe warunki podczas pracy personelu. W ladach recepcyjnych tej serii zdecydowaliśmy się na zastosowanie oświetlenia typu LED, aby jeszcze bardziej podkreślić reprezentacyjny charakter koncepcji konstrukcyjnej oraz nowoczesny design tego wyposażenia.

Lady recepcyjne BS