Lady recepcyjne L-Box

System lad i nadstawek recepcyjnych

UWAGA - transport GRATIS mebli L-Box do Warszawy, Wrocławia i okolic. Przy większych zamówieniach termin realizacji do 7-10 dni.

Na życzenie wykonujemy wizualizacje z wymiarami lad i mebli do recepcji systemu L-Box.

EKSPOZYCJA I SPRZEDAŻ: Wrocław ul. Wyścigowa 58.  

Tel. 605 828 455     mail: biuro2@meblant.pl

Pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Z tego powodu recepcja jest zawsze tym miejscem w każdej firmie, na które warto zwrócić szczególną uwagę. Jeśli klienci i partnerzy odwiedzający Państwa firmę mają nabrać przekonania, że trafili pod właściwy adres, to w recepcji nie może zabraknąć lad recepcyjnych systemu L-Box.

L-Box to funkcjonalny zestaw lad prostych i łukowych z nadstawkami. To także kilkanaście rodzajów szaf i regałów oraz uchwyty mocowane w metalowych listwach ozdobnych. Bogaty wybór elementów dostępnych w ramach serii sprawia, że meble L-Box doskonale nadają się do każdego rodzaju pomieszczenia.

Lady recepcyjne L-Box to eleganckie, praktyczne i trwałe rozwiązanie. Meble są prawdziwą ozdobą każdego holu,  hotelu, pensjonatu, przychodni, kancelarii prawniczej oraz każdego miejsca, gdzie liczy się profesjonalny i godny zaufania wizerunek.

.

lada L-Box z wysoką nadstawką   

Lada łukowa L102 z nadstawką L162 - kolor oliwka

.  .

Lada L-Box (moduły łukowe i proste z nadstawkami) - kolor kasztan wenge 

Lady systemu L-Box wykonane są z płyty meblowej gr. 18 mm. Blaty o gr. 25 mm (w kolorze kasztan wenge - 32 mm).Krawędzie oklejone obrzeżem PVC. Metalowe listwy ozdobne we frontach dolnych   i (opcjonalnie) górnych. Reprezentacyjny wygląd. Solidne, trwałe, funkcjonalne. Można z nich zestawić stanowiska recepcyjne w różnych konfiguracjach.

Można zamawiać lady w wersji do obsługi na stojąco - o wys. blatu roboczego 90 cm - cena wtedy bez zmian.

Szafy, regały, stoliki i inne meble do wyposażenie recepcji (kliknij aby zobaczyć).Wymiary do obejrzenia po kliknięciu w wybrany obrazek poniżej (do koloru   kasztan wenge dopłata 10 % - blaty w tym kolorze mają grubość 32 mm).

Dostępne kolory są do obejrzenia na końcu katalogu lad i nadstawek - na dole strony. Na życzenie wysyłamy pocztą próbki kolorów.

CENNIK NETTO

Dostępne kolory płyt meblowych i stelaży biurek:

kolory mebli

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------