Meble kuchenne

Oferta mebli kuchennych

Przedstawiamy Państwu bogatą ofertę mebli kuchennych, których jesteśmy dystrybutorem. Meble kuchenne dostępne w naszej ofercie zostały zaprojektowane z myślą o stworzeniu jak najlepszych warunków pracy w kuchni. Oprócz wysokich walorów użytkowych wyróżnia je  estetyczne wykonanie. Wszystkie meble kuchenne wykonane są z doskonałej jakości materiałów i przy zachowaniu wysokich standardów technologicznych, nie rezygnując z atrakcyjnej ceny.

Oferta obejmuje meble kuchenne w wielu wymiarach, wariantach ustawienia i bogatej gamie kolorystycznej. Tak rozbudowana oferta pozwala stworzyć przemyślaną, idealną kuchnię oraz dokonać optymalnego wyboru zgodnie z gustami estetycznymi Klienta. W sprzedaży dostępne są zarówno nowoczesne meble doskonałe do minimalistycznych kuchni, jak też ponadczasowe meble klasyczne pasujące do większości pomieszczeń.

 katalog z cenami.

Punkt sprzedaży i ekspozycja mebli kuchennych Wrocław, ul. Wyścigowa 58.

Zlewozmywaki

Dopełnieniem oferty mebli kuchennych są wysokiej jakości zlewozmywaki i armatura kuchenna. W sprzedaży dostępne są eleganckie i niezawodne baterie kuchenne firmy Brenor oraz granitowe zlewy dostępne w 6 wersjach kolorystycznych.

Meble kuchenne DUO

meble kuchenne Duo


Meble kuchenne DUO XL

Meble kuchenne KAM DXL

Meble kuchenne OLIVIA Soft

 

 

 Meble kuchennych KAM MODUŁ. 

Kuchnia Moduł

Dodatkowo wyposażamy nasze meble w sprzęt AGD, posiadamy w ofercie zestawy takich firm jak Amica, Whirlpool, Beko, Mastercook, Electrolux, Bosch i wiele innych w promocyjnych cenach.

  

Pytania prosimy kierować mailowo na adres: biuro6@meblant.pl lub kontakt telefoniczny pod nr 605 176 455 . Służymy profesjonalnym doradztwem.