Meble kuchenne

Oferta mebli kuchennych

Przedstawiamy Państwu bogatą ofertę mebli kuchennych, których jesteśmy dystrybutorem. Meble kuchenne dostępne w naszej ofercie zostały zaprojektowane z myślą o stworzeniu jak najlepszych warunków pracy w kuchni. Oprócz wysokich walorów użytkowych wyróżnia je  estetyczne wykonanie. Wszystkie meble kuchenne wykonane są z doskonałej jakości materiałów i przy zachowaniu wysokich standardów technologicznych, nie rezygnując z atrakcyjnej ceny.

Oferta obejmuje meble kuchenne w wielu wymiarach, wariantach ustawienia i bogatej gamie kolorystycznej. Tak rozbudowana oferta pozwala stworzyć przemyślaną, idealną kuchnię oraz dokonać optymalnego wyboru zgodnie z gustami estetycznymi Klienta. W sprzedaży dostępne są zarówno nowoczesne meble doskonałe do minimalistycznych kuchni, jak też ponadczasowe meble klasyczne pasujące do większości pomieszczeń.

Meble kuchenne katalog z cenami.

NOWOŚĆ 2020 w KAMMONO-nowe kolory!

Meble kuchenne katalog z cennikiem. 

Punkt sprzedaży i ekspozycja mebli kuchennych Wrocław, ul. Wyścigowa 58.

Zlewozmywaki

Dopełnieniem oferty mebli kuchennych są wysokiej jakości zlewozmywaki i armatura kuchenna. W sprzedaży dostępne są eleganckie i niezawodne baterie kuchenne firmy Brenor oraz granitowe zlewy dostępne w 6 wersjach kolorystycznych.

Meble kuchenne DUO

meble kuchenne Duo


Meble kuchenne DUO XL

Meble kuchenne KAM DXL

Meble kuchenne OLIVIA Soft

 Meble kuchenne

 

 Meble kuchennych KAM MODUŁ. 

Kuchnia Moduł

 

Pytania prosimy kierować mailowo na adres: biuro6@meblant.pl lub kontakt telefoniczny pod nr 605 176 455 . Służymy profesjonalnym doradztwem.