KANU fotele sklejkowe

Kolekcja foteli i stolików

krzesła sklejkowe Kanu

KANU to unikalna kolekcja nowatorskich foteli i stolików przeznaczonych do stref wypoczynku w przestrzeniach biurowych, publicznych i mieszkalnych, wykorzystująca wizualną plastyczność sklejki giętej. Fotele dostępne są w trzech wariantach projektowych, również w wersji z tapicerowanym siedziskiem i oparciem oraz lakierowane w całości łącznie z podstawą.

Fotele są dostępne w 3 opcjach: Kanu 1, Kanu 2 i Kanu 3 - różniących się kształtem oparcia.
Fotele wykonane ze sklejki giętej, wykończenie kształtki sklejkowej - naturalna brzoza, naturalny dąb, naturalny orzech amerykański. Fotele lakierowane w całości łącznie z podstawą w czterech kolorach: żółty (RAL 1021), czerwony (RAL 3000), szary (RAL 7030) i czarny (RAL 9005). Podstawy drewniane zakończone ślizgaczami z twardego tworzywa.

Stoliki dostępne w dwóch wymiarach blatów Ø700 oraz Ø1000 w wysokościach 350 mm oraz 510 mm. Blaty wykonano ze sklejki pokrytej laminatem HPL z widoczną strukturą sklejki na obrzeżu. Kolorystyka laminatu nawiązuje do kolorystyki kształtek sklejkowych w odcieniach drewna naturalnego - brzoza, dąb, orzech amerykański. Stoliki dostępne również z blatem szklanym w kolorze czarnym z podstawą lakierowaną w kolorach: żółty (RAL 1021), czerwony (RAL 3000), szary (RAL 7030) i czarny (RAL 9005).

Dostępne podstawy:

  • podstawa drewniana - kolor czarny dla foteli oraz stolików w naturalnej okleinie
  • podstawa drewniana - kolor żółty, czerwony, szary, czarny odpowiednio dla foteli lakierowanych w całości w tych kolorach oraz stolików z blatem szklanym

krzesła sklejkowe Kanu

krzesła sklejkowe Kanu

fotele  sklejkowe Kanu 2

Kanu krzesło stolik

krzesło Kanu 1
KANU 1

krzesło Kanu 2
KANU 2

krzesło Kanu 3KANU 3

stoliki Kanu

stoliki Kanu - wymiary


WZORNIKI OBIĆ na dole strony: SOFY i FOTELE serii MS .