Kolekcja MUNNI - fotel i podnóżek

BIURO HANDLOWE : Wrocław ul. Wyścigowa 58. 
Tel.  605 828 455 ,  mail: biuro2@meblant.pl

Dostawa na terenie całej Polski !

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MUNNI to kolekcja mebli stanowiąca ponowne nawiązanie do stylistyki lat 50 i 60 ubiegłego wieku. Tym razem inspirację dla projektantów stanowiły złote lata designu skandynawskiego. Kolekcja MUNNI nawiązuje do renomowanych projektów foteli zwanych „Papa Bear Chair” lub „Wing Chair”, które stały się wzorcami i wyznacznikami elegancji i dobrego gustu.
W konstrukcji siedziska wykorzystano sprężyny bonelowe uzupełnione systemem pasów i pianek.

Za sprawą miękkich, organicznych kształtów kolekcja MUNNI jest wyjątkowo przyjazna i komfortowa w użyciu. Tapicerowany fotel, z wysokim oparciem, służy do wypoczynku zarówno w przestrzeni komercyjnej jak i domowej. Starannie wyprofilowane podłokietniki i oparcie fotela z charakterystycznym przeszyciem, zapewniają komfort podczas długiego użytkowania. Podnóżek MUNNI stanowi uzupełnienie fotela i jego przedłużenie.
Meble mają nóżki drewniane - toczone w naturalnym buku. Są one zakończone ślizgaczami z twardego tworzywa.

fotel Munni

fotele MA-MU i podnóżek

fotel Muno

fotel Muno - wymiary podnóżek Muno - wymiary


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

WZORNIK OBIĆ - kliknij w obrazek:

wzornik obić

NOWOŚĆ - można też zamawiać meble z tkanin łatwoczyszczących PERSEMPRA.

 Teraz łatwo wyczyścisz plamy z: kawy, soków, wina, pisaków, sadzy, wosku itd

 Tkaniny te posiadają NANO STOP SYSTEM. To nowoczesna, zaawansowana technologia oparta na nanocząsteczkach, utrudniająca wnikanie w tkaninę rozlanych płynów oraz pozwalająca skutecznie usuwać wszelkiego rodzaju plamy suche. Dzięki przeniesieniu procesu zabezpieczania tkaniny na wczesny etap jej produkcji każde pojedyncze włókno jest zabezpieczone w najlepszy możliwy sposób. Efektem jest nie tylko jeszcze intensywniejsza, ale również dłuższa ochrona tkaniny, pozwalająca na bezstresowe i bardzo komfortowe korzystanie z sofy, narożnika czy ulubionego fotela.

JAK CZYŚCIC TKANINY PERSEMPRA ? KLIKNIJ FILMY (poniżej)

tkaniny łatwoczyszczczące

WZORNIK kolorów - kliknij:

tkaniny plamoodporne